Atpakaļ

Jaunumi

9/06 un 10/06 Animācijas filmu programma bērniem

ANIMĀCIJAS FILMU IZLASE 

•"Kad āboli ripo", režisors Reinis Kalnaellis, (6’ min)
•"Sarkanais jātnieks", režisors Mārtiņš Pauliņš (2’ min)
•"Eža kažociņš", režisore Aija Bley (13’ min)
•"Velniņi", režisore Inga Prauliņa (26’ min)
•"Joka pēc alfabēts", režisors Reinis Kalnaellis (3’min)

Filma "Kad āboli ripo" ir stāsts par draudzību un mīlestību, par Kaķi un Peli, kuri iemitinājušies piepilsētas ābeļdārza skapī un rimti vada savas dienas, līdz kādubrīd ābeļdārzā ieripo savāda ola.

"Sarkanais jātnieks" ir īss humoristisks stāsts par mazu meitenīti ar Napoleona sindromu, filma uzjautrinās ne tikai mazos, bet arī lielos skatītājus.

"Eža kažociņš" sākas ar "Reiz, sensenos laikos...". Tā ir animācijas filma, kuras tekstus pēc Viļa Plūdoņa poēmas motīviem sarakstījis dzejnieks Andris Akmentiņš.

"Velniņi" ir visiem labi zināms Rūdolfa Blaumaņa stāsts, kas atdzīvojies krāsainā animācijā. Filmas tēlus ierunājuši tautā pazīstamie Andris Freidenfelds un Kaspars Upacieris.

„Joka pēc alfabēts” ir īss stāsts par peli un žurku, kuras, viena otru ķircinot, tomēr kopā priecājas par pasauli – košām krāsām un pārmaiņām pilnu. Filmā atdzīvojušies Indras Sproģes grāmatas “Joka pēc alfabēts” tēli, kurus pavada Renāra Kaupera sacerēta un kopā ar bērnu vokālo grupu “Nianse” iedziedāta dziesmiņa. Filma palīdz bērniem apgūt latviešu alfabētu.

Mazajā zālē: 9.06. seanss 13:00

Ieeja: 2.00 Ls, bērniem līdz 16 g.v. – 1.50 Ls. Bērniem līdz 6 g.v. ieeja par brīvu.

MUMINI. KOMĒTA NĀK!

Somija, 2010
Garums:75 min

Režisore: Maria Lindberg

Kādu dienu trollītis Mumins apjauš, ka Muminu ielejā notiek kaut kas dīvains – viss ir kļuvis pelēks. Ne tikai debesis un upe, bet arī koki, zeme, un pat Muminu māja! Trollītis Mumins dodas pie gudrā Muskrata, lai noskaidrotu, vai viņš zina, kas notiek. Muskrats paziņo, ka tā parasti notiek pirms zeme sastopas ar briesmīgo likteni, kas nāk no debesīm... Ar Mumintēta palīdzību un draugu līdzdalību trollītis Mumins  uzmeistaro visu laiku labāko plostu, lai dotos aizraujošā ceļojumā uz observatoriju. Viedajiem profesoriem vajadzētu zināt kas šīs ir par briesmām! Ceļš nav viegls. Drosmīgie ceļotāji, trollītis Mumins, Snifs un Snufkins sastopas ar dažādiem šķēršļiem un satop jaunus un arī vecus draugus. Viņi nokļūst līdz observatorijai, kur profesori izrēķina, ka līdz brīdim, kad komēta ietrieksies zemē palikušas vairs tikai četras dienas, četrās stundas, četras minūtes un 44 sekundes. Varbūt 4 sekundes vēlāk. Ir laiks doties mājās cik ātri vien iespējams. Vai viņi paspēs visus izglābt laikā?

Filma dublēta latviešu valodā

Mazajā zālē: 10.06. seanss 13:00

Ieeja: 2.00 Ls, bērniem līdz 16 g.v. – 1.50 Ls. Bērniem līdz 6 g.v. ieeja par brīvu.Share


– Drukāt dokumentu