Atpakaļ

Jaunumi

26/06 RADŽENDRAS GANGANI UN SVATI SINHAS ZIEMEĻINDIJAS DEJU KONCERTS

26.jūnijā plkst.19.00 kinoteātrī „Splendid Palace”,  notiks Ziemeļindijas klasiskā deju stila Kathak pasaulslavenā izpildītāja Radžendras Gangani un dejotājas Svati Sinhas koncerts.
Pirmo reizi Latvijas skatītājiem, Eiropas tūres ietvaros izcilais Kathak deju virtuozs Radžendra Gangani no Indijas demonstrēs vienu no pasaules senākajām deju tradīcijām savā spilgtājā priekšnesumā.
Radžendra Gangani šobrīd ir viens no pazīstamākajiem indiešu klasiskās dejas Kathak izpildītājiem Indijā un pasaulē, kurš daudz un ar lieliem panākumiem uzstājas Indijā un citās pasaules valstīs.
Radžendra Gangani ir dzimis dejotāju un mūziķu ģimenē un dejo jau no 4 gadu vecuma. Sekojot ģimenes tradīcijām, Gangani tika audzināts kā Džaipūras Kathak deju skolas pārstāvis un ir viens no dzīvās tradīcijas turpinātājiem mūsdienās. Patlaban R.Gangani ir labākās Kathak deju skolas „Kathak Kendra” pasniedzējs un horeogrāfs.
Radžendra Gangani ir īpaši slavens ar savu ekselento tehniku un ātrumu, kas iesniedzas bezgalībā. Skatītājus gaida enerģijas un dzīvesprieka pilna izrāde ar straujiem griezieniem un sarežģītiem ritmiem, kurus dejotājs paspilgtina ar īpašu kāju zvaniņu palīdzību. Indiešu deja ir iekšēja prieka izpausme, un Radžendra Gangani izstaro dzirkstošu gavilējumu caur deju un savu personību. Gaidāmais koncerts ir būtisks pienesums Latvijas kultūras dzīvei un būs interesants arī tiem, kas nav pazīstami ar Indijas kultūru.
Pasākumu organizē Indijas Baltijas Federācija kultūrai un tirdzniecībai, Biedrība IKC Bharata, Indiešu deju studija Lila. Pasākumu atbalsta Indijas vēstniecība Zviedrijā un Latvijā, Rīgas Dome, t/c Origo, tūroperators Indija-Āzija-Pasaule OMKAR group, ISKCON, garīgās attīstības centrs RADUGA.

Lielajā zālē: 26.06. plkst. 19:00

Ieeja: 5-15 Ls

Biļetes pieejamas visās „Biļešu serviss" kasēs, kā arī www.bilesuserviss.lv

Pasākuma valoda: latviešu, angļu
Pasākuma ilgums: ~1,5h

Sīkāka informācija: www.indobaltic.lv, www.bharata.lv  Share


– Drukāt dokumentu