Atpakaļ

Jaunumi

26/12 Viens pats Ziemassvētkos no citas planētas!

“Jaunais teātris” piedāvā atraktīvu mūziklu visai ģimenei ar populāru dziedātāju, aktieru, kaskadieru un Latvijas talntīgāko bērnu piedalīšanos SPLANDID PALACE (Lielajā zālē) 26.decembrī plkst.14.00 un 16.00.

Izrādes ieteicam apmeklēt 1.- 6.klašu skolēnu grupām.

Izrāde veidota, kā aizkustinošs stāsts Ziemassvētku laikam ar kaskadieru trikiem un īpaši veidotu video materiālu. Sižetā izmantots Ērika Kestnera darbs “Divas Lotiņas”, un, protams, filma „Viens pats mājās“. Šajos Ziemassvētkos izrādei tiek piemeklēti īpaši tērpi un skatuves noformējums, jo izrādes varoņi ir citplanētieši. Bet arī viņiem tāpat kā mums ir sirds un vēlme būt laimīgiem savā ģimenē. Uz skatuves bērniem kā pārsteigums parādīsies IROBOTS.

Lomās: māmiņa – Olga Rajecka, tēvs – Dainis Porgants, pārdevēja – Indra Burkovska, bandīti ir šova „Dejo nost!“ uzvarētāji – Deniss Tumakovs Sarmīte Prule un perkurists Andrejs Turanovs. Galveno varoni atveidos deviņgadīgais Raivo Jānis Johansons no „Rīgas akmentiņiem“, viņa māsiņu atveidos Betija Bedikere, abi jaunie dziedātāji ir ļoti talantīgi gan aktierspēlē gan muzikalitātes ziņā. Pārējās bērnu lomas izpildīs Latvijas Radio konkursa „Jaunās zvaigznes“ laureāti. Mūzikla „Viens pats Ziemassvētkos“ idejas un dziesmu autore ir Laila Ilze Purmaliete. Libreta autore – Ilze Trumpe. Tērpu māksliniece – Danuta Ābele. Režisors - Juris Rijnieks.

„ ... ja mazs zēns mājās paliek viens pats, tad noteikti kaut kas notiks, īpaši Ziemassvētku laikā! Un tā astoņgadīgais Tomass Ziemassvētkos paliek mājās viens, jo viņa tēva lidojošais šķīvītis aizkavējas. Zēna tēvs ir aizņemts darbos, tādēļ reti sastopams mājās. Tomass iepazīstas ar meiteni Patrīciju, nenojaušot, ka tā ir viņa māsa. Bandīti no melnās planētas, uzzinājuši, ka mazais Tomass mājās ir viens pats, nolemj ielauzties pie viņa, lai atņemtu Tomasa tēva radīto jauno datorsistēmu. Te Tomasam palīgā dodas Patrīcija ar saviem draugiem un visi kopā iesaistās cīņā ar ļaunajiem un ne pārāk attapīgajiem bandītiem. Stāstu īpaši aizkustinošu dara bērnu sapņu piepildīšanās par ģimenes atkalapvienošanos.


Biļešu pieteikumi klasēm pa tālruni 26481714.Share


– Drukāt dokumentu