Atpakaļ

Jaunumi

28/10 - 03/11 Vācu kino nedēļa BERLINALE 2011 RIGA

Goethe-Institut Riga sadarbībā ar SIA "Rīgas nami" pasākumu centru kino "Splendid Palace"/ "Rīga"  piedāvā vācu filmu nedēļu BERLINALE 2011 RIGA 28.10. – 03.11.2011.

No 28.oktobra līdz 3. novembrim kino "Splendid Palace" / "Rīga" sāksies 7. Berlīnes kinofestivāla filmu nedēļa Rīgā. Goethe-Institut Riga un kino 'Splendid Palace"/ "Rīga" septiņu dienu laikā piedāvās astoņas dažādas jaunākās vācu filmas (ar sinhronu tulkojumu latviešu valodā). Tostarp atbruņojoši komisko stāstu „ ALMANYA – ESIET SVEICINĀTI VĀCIJĀ!” par integrāciju Vācijā, kam ne vienmēr jāizdodas;  dokumentālo filmu „PLUG & PRAY – PAR DATORIEM UN CITIEM CILVĒKIEM” par datorlaikmeta pionieri Jozefu Veicenbaumu, kura mūžs aprāvās līdz ar filmas pabeigšanu; gan filmu „POLLA“ – neparastu stāstu, kurš norisinās Igaunijā 1914. gadā baltvācu lielgruntnieka un ārsta Ebbo fon Zīringa ģimenē.

Šoreiz pēc īpaša skatītāju lūguma demonstrēsim arī dokumentālo filmu „HODORKOVSKIS” – filmu par cilvēku, kura karjera piedzīvoja neticamus augstumus un kritumus, un viņa gāšanas dramatika ir līdzvērtīga ikvienai Šekspīra traģēdijai.

Biļešu iepriekšpārdošana kino "Splendid Palace" / "Rīga" biļešu kasēs no 21. oktobra no 15:00.

Biļešu cenas:

  • Ls 2,50
  • Skolēniem, pensionāriem, kino Savienības biedriem, Latvijas Kultūras akadēmijas studentiem, Latvijas Mākslas akadēmijas studentiem, Latvijas Mūzikas akadēmijas studentiem – Ls 1,00.

Filmas vācu/angļu valodā; titri angļu valodā; sinhrons tulkojums latviešu valodā. Share


– Drukāt dokumentu