Atpakaļ

Jaunumi

28/10 Filmas FRIZIERE pirmizrāde

Režija: Dorisa Derī, Vācija, 2010, krāsaina, 108 min.
Lomās: Gabriela Marija Šmeide, Nataša Lavišus, Ill-Young Kim, Rolfs Cahers, Marena Kroimana, Marija Hapela

Š.g. 28.oktobrī plkst.20:30 vācu filmu nedēļas "Berlinale 2011 Riga" ietvaros kinoteātrī  Rīga / Splendid Palace būs skatāma filma "Friziere" (Die Friseuse).
Pēc šķiršanās no vīra bezdarbniece Katija Kēniga kopā ar pusaugu meitu Jūliju no mietpilsoniskās idilles zaļumos pārvācas atpakaļ uz savu dzimto vietu – lielpaneļu daudzdzīvokļu namu rajonu Austrumberlīnē.

Katijas ievērojamais liekais svars ir iemesls, kāpēc viņai tiek atteikts cerētais meistares un filiāles vadītājas darbs friziersalonā. Pēc šīs neveiksmes Katijai rodas plāns iepretī esošo bijušo Āzijas ātrās ēdināšanas iestādi izmantot, lai īstenotu sapni par savu friziersalonu. Viņa uzsāk nogurdinošo ceļu pa dažādajām iestādēm, bankām un konsultantiem. Pie tam Katija sapinas ar sīko kriminālnoziedznieku Džo, kurš ar viņas palīdzību pāri robežai no Polijas ieved nelegālus vjetnamiešu ieceļotājus un bez lielas domāšanas paslēpj tos Katijas dzīvoklī. Kad Katija beidzot ir pie savu sapņu mērķa un pašai savs friziersalons ir rokas stiepiena attālumā, viņu skar jauns likteņa trieciens.

Filma vācu valodā, titri angļu valodā, sinhrons tulkojums latviešu valodā.
Attēls: ©Constantin Film 

Homepage:  http://www.friseuse.film.de/

Filmas seansi:
Piektdien, 28.10.2011. / 20:30
Trešdien,  2.11.2010. / 18:30
Kino Splendid Palace, Elizabetes iela 61

Biļešu iepriekšpārdošana kino  Rīga / Splendid Palace biļešu kasēs.
Biļešu cenas:

  • Ls 2,50
  • Skolēniem, pensionāriem, kino Savienības biedriem, Latvijas Kultūras akadēmijas studentiem, Latvijas Mākslas akadēmijas studentiem, Latvijas Mūzikas akadēmijas studentiem – Ls 1,00.Share


– Drukāt dokumentu