Atpakaļ

Jaunumi

KONKURSS MĀKSLAS AUGSTSKOLU ABSOLVENTIEM – STUDENTU kinoFEST'S 2019. Pieteikšanās noslēgusies!

Pieteikšanās Studentu kinoFesta konkursam ir noslēgusies un ir saņemti 33 pieteikumi no vairākām Baltijas valstu mākslas augstskolām.

 

Paldies visiem! Atlases komisija čakli strādā, izvērtējot iesūtītos darbus. 17.septembrī izziņosim labākās izraudzītās filmas, kuras publiski tiks rādītas nonstop kinovakarā.

Vai vēlies laimēt 2000 EUR profesionālas kino filmēšanas tehnikas nomai?

Ja esi absolvējis filmu režijas, TV un video operatoru vai audio-vizuālās mākslas virzienus kādā no Baltijas valstīs esošajām augstskolām un vēlies, lai tavu diplomdarba filmu ieraudzītu arī plašāka publika, tad šī ir iespēja tieši TEV!

Studentu kinoFEST'S ir nozīmīga publicitātes un iepazīšanās iespēja jaunajiem profesionāļiem no dažādām mākslas augstskolām, bet ne mazāk būtiski tas ir jauno talantu “medniekiem” kā potenciālajiem darba devējiem radošajās industrijās, kā arī studējošajiem un studēt gribošajiem jauniešiem, kuri savu dzīvi vēlas saistīt ar kino.

Konkursa uzvarētājs iegūs galveno balvu – 2000 EUR profesionālas kino filmēšanas tehnikas nomai! Būs arī “people’s choice” balva- kinoteātra “Splendid Palace” Zelta karte, kura dos iespēju apmeklēt kino seansus bezmaksas.

Prasības dalībniekiem

•    tev jābūt Mākslas augstskolu absolventam – režijas, audiovizuālā satura virzieni;
•    tev jābūt vēlmei parādīt savu diplomdarbu plašākai auditorijai;
•    tavam 2019.gada diplomdarbam jābūt īsfilmai (līdz 30 min.).

Kas jādara?

Līdz 10.septembrim

•    Jāiesniedz aizpildīta PIETEIKUMA FORMA;
•    Jāiesūta DIPLOMDARBA FILMA. Filmai jābūt labā tehniskā kvalitātē ar labu skaņu.

Diplomdarba filmu dalībniekiem jāsūta elektroniski uz e-pastu: iga.lv vai jāienes kinoteātrī “Splendid Palace”, Elizabetes ielā 61, Rīgā, iepriekš zvanot pa tālruni 67181144.

Par STUDENTU kinoFEST'U 2019

Iniciatīva, kurai atsaukušās visas nozīmīgākās Baltijas valstu augstskolas, kas strādā ar audiovizuālu saturu. Studentu kinoFEST'S notiek jau otro gadu un arī šogad, tas būs ‘nonstop’ kino vakars, kura laikā būs iespēja iepazīties ar šī gada talantīgāko jauniešu bakalauru un maģistru darbiem. Tas nozīmē ne tikai redzēt viņu darbus un klātienē satikt un satikties ar 2019. gada augstskolu jaunajiem profesionāļiem, bet arī novērtēt viņu jauneklīgo pieeju izraudzītajām tēmām un mākslinieciskajiem risinājumiem.

Pasākuma datums: 1.oktobris 18.00- 22.00

Diplomdarbu atlase: līdz 16.septembrim

Konkursa NOLIKUMSShare


– Drukāt dokumentu