Atpakaļ

Jaunumi

30/10 Filmas DZIESMA MANĪ pirmizrāde

Š.g. 30.oktobrī plkst.18:30 vācu filmu nedēļas "Berlinale 2011 Riga" ietvaros kino Rīga / Splendid Palace būs skatāma filma "Dziesma manī" (Das Lied in mir).
31 gadu vecā peldētāja Marija, ceļojot uz Čīli, kādā apstāšanās reizē Buenosairesā izdzird bērnu dziesmu, kas viņā pamodina spēcīgas emocijas. Kaut arī viņa nerunā ne vārda spāniski, viņa atceras dziesmas melodiju un tekstu spāņu valodā un piedzīvo emocionālu sabrukumu. Pēc tā viņa pārtrauc savu ceļojumu un paliek svešajā pilsētā, lai dotos meklēt skaidrojumu notikušajam.

Negaidīti Argentīnā uzrodas Marijas tēvs Antons un izstāsta savai meitai patiesību par viņas patieso izcelsmi. Marijas miesīgie vecāki pazuda 1980. gadā kā Argentīnas militārās diktatūras upuri, kā rezultātā Mariju 3 gadu vecumā adoptēja Antons un viņa sieva un aizveda uz Vāciju. Kamēr Antons pēc iespējas ātrāk vēlas atgriezties Vācijā, lai atstātu mierā pagātni, Marija paliek Buenosairesā, lai dotos savas argentīniešu ģimenes meklējumos. Tēvs līdz pat pēdējam cīnās par savas meitas mīlestību, meita ar pārrautajām saknēm savukārt līdz pēdējam cīnās par savu patiesu identitāti.

Filma vācu valodā, titri angļu valodā, sinhrons tulkojums latviešu valodā.
Attēls: ©Beta Cinema  

Mājas lapa:  http://www.dasliedinmir.de/

Filmas seansi:
Svētdien, 30.10.2011. / 18:30
Trešdien, 2.11.2011. / 20:30

Kino Splendid Palace, Elizabetes iela 61

Biļešu iepriekšpārdošana kino Rīga / Splendid Palace biļešu kasēs.
Biļešu cenas:

  • Ls 2,50
  • Skolēniem, pensionāriem, kino Savienības biedriem, Latvijas Kultūras akadēmijas studentiem, Latvijas Mākslas akadēmijas studentiem, Latvijas Mūzikas akadēmijas studentiem – Ls 1,00.

Režija: Florians Kossens, Vācija/Argentīna, 2010, krāsaina, 93 min.
Lomās: Džesika Švarca, Mihaels Gvisdeks, Rafaels Ferro, Beatrise Spelcini

Apbalvojumi:
2011 Bavārijas Kino balva: Operatora balva (Matiasa Fleišers)
2011 Vācijas Kino balva: LOLA, Labākā filmas mūzika (Matiass Kleins)
2011 Vācijas Kino balva: LOLA, Labākā otrā plāna aktrise (Beatrise Spelcini)Share


– Drukāt dokumentu