Atpakaļ

Jaunumi

4/10 Filma "Raganu mēnesis"

Latvija, 2012
Traģikomēdija
Ilgums: 96 min

Režisore: Una Celma
Lomās: Harijs Spanovskis, Andris Bērziņš

Filma “Raganu mēnesis” ir par diviem Latvijā pazīstamiem aktieriem, kuri vairs nevar tēlot, ka briedumā un pusmūžā ar dzīvi viss ir kārtība. Jo nav. Ir nopietna slimība, ir atkarības, un šīs dzīves krīzes atsedz faktu, ka abiem veiksmīgiem un populāriem vīriem arī nav īstas skaidrības par savas dzīves jēgu un par to, kādēļ pēkšņi (vai arī pakāpeniski) daudz kas nogājis greizi.

Harijs Spanovskis un Andris Bērziņš nolemj meklēt atbildes pie Latvijas tautas medicīnas dziedniekiem un cilvēkiem ar savdabīgu, alternatīvu skatu uz dzīves problēmu risināšana. Citos vārdos, tie kopā dodas pie “raganām” un veselu vasaras mēnesi apbraukā šīs “raganas” dažādas Latvijas malās.

Filma ir ar apzinātiem un neapzinātiem komiskiem elementiem – īsts “ceļabiedru dēku stāsts” jeb, kā Holivudā šādu žanru sauc - “road movie”.  Pa ceļam abi ceļabiedri sastopas ne tikvien ar raganām, bet ar parastiem cilvēkiem, ar savu publiku, un, negaidītā veidā, arī ar Raimondu Paulu un būtnēm frakās pie pasaules gala.

Filmā kā jau ar aktieriem, nekad nav skaidrības, kur beidzās “īstā” dzīve un sākas skatuve. Un kā jau filmā, kas uzņemta pie raganām, nekad nevar zināt, kur ir robeža starp ikdienu un kādu citu realitāti.

http://www.facebook.com/raganumenesis
https://twitter.com/RaganuMenesis

PIRMIZRĀDE  4.10. PLKST. 18:30 

TIKAI PIRMIZRĀDĒ 4. oktobrī pirms filmas seansa plkst. 18:30 ekskluzīva iespēja bez maksas noskaidrot arī savu dzīves sūtību pie astrologa, numerologa un Taro kāršu speciālista, ieraudzīt, ko iespējams paveikt ar cilvēka domu spēku un kopā ar filmas varoņiem un veidotājiem baudīt īpašo Raganu putru, morsu un zāļu tējas.

 

Ieeja: 3.00 Ls, skolēniem, studentiem un pensionāriem, uzrādot apliecību - 2.50 Ls.Share


– Drukāt dokumentu