Atpakaļ

Jaunumi

7/12 IZRĀDE "TĀDA ES ESMU"

„Tāda es esmu”, komiski nopietns mēģinājums celt latviešu sievietes pašapziņu, jau trešo gadu pulcē pilnas zāles visā Latvijā. Tajā tiek atklāts latviešu sievietes miesas stāsts, veikta pilnīga ķermeņa inventarizācija un apkopota intīmo zonu bilance, atgādinot, ka sievietes patiesā vērtība neslēpjas ne jaunā smaržu pudelītē, ne krūšu palielināšanas operācijā, bet meklējama tālāk - aiz spoguļa.


Oktobra sākumā "Tāda es esmu" komanda saņēma uzaicinājumu doties viesizrādēs uz Stokholmu un Gēteborgu, lai priecētu Zviedrijā dzīvojošos latviešu skatītājus. Atraktīvais dramaturģes Aivas Birbeles stāsts abās pilsētās tika uzņemts ar ovācijām, skaļiem smiekliem un aplausiem. Gan Stokholmas Pero teātrī, gan Gēteborgas Buratino teātrī izrāde bija ļoti labi apmeklēta, jo tautieši bija sabraukuši no malu malām, pat no tuvējās Norvēģijas. Pēc izrādes norisinājās jauka tikšanās ar skatītājiem ar sirsnīgām sarunām par Latviju, par sievieti Latvijā un Zviedrijā, par māju sajūtu, par dzīvi!


- Fantastiski atsaucīga publika! Sirsnīgi cilvēki! Lieliska uzņemšana! – saka Zane. Secinājums viens – latviešu skatītāji ir vislabākie, lai kurā pasaules malā tie arī dzīvotu!

Pasākuma ilgums: ~2

Pasākumu drīkst apmeklēt no 14 gadu vecuma!

Jaunajā zālē: 07.12. plkst. 19:00

Ieeja: 7 LsShare


– Drukāt dokumentu