Atpakaļ

Jaunumi

8/06 Uz ekrāniem atgriežas publikas iecienītās filmas!

No 8. jūnija uz ekrāniem atgriezīsies publikas iecienītās filmas - „Melanholija”, „Maigās jūtas” un „Dzelzs lēdija”.

MAIGĀS JŪTAS

Francija, 2012
Romantiska komēdija

Režisors: David Foenkinos, Stephane Foenkinos
Lomās: Audrey Tautou, François Damiens, Bruno Todeschini

Kādā jaukā dienā Natalī noskūpsta savu kolēģi Markusu. Bez jebkāda iemesla - tāpat vien. Noskūpsta un pat nepievērš tam uzmanību. Taču Markuss nepaliek vienaldzīgs: nejaušs skūpsts apgriež viņa dzīvi kājām gaisā! Tagad viņš nevar domāt ne par ko citu, kā vien par Natalī. Vai Natalī atbildēs viņa jūtām?
Līdz 12 g.v. – neiesakām.

Franču valodā ar subtitriem latviešu un krievu valodā.

Ieeja: 3.00 Ls; ar ISIC karti – 2.50 Ls. Otrdienās un pirmdienās kopā ar draugu – 1.50 Ls (izņemot svētku dienas un pirmizrādes).

MELANHOLIJA 

Dānija, Zviedrija, Francija, Vācija, Itālija, 2011
Drāma, fantāzija, trilleris

Režisors: Lars von Trier
Lomās: Kirsten Dunst, Charlotte Gainsbourg, Kiefer Sutherland, Charlotte Rampling, John Hurt, Alexander Skarsgård, Stellan Skarsgård

Justīne un Maikls ģimenes un draugu lokā svin kāzas, taču svinības pēkšņi pārvēršas par katastrofu Visuma mērogā - atklājas, ka Zemei tuvojas planēta Melanholija. Tūkstošiem gadu gigantiskais briesmonis ir slēpies aiz Saules, bet te piepeši mainījis orbītu un nu traucas pretim Zemei. Ar katru stundu Melanholija ir aizvien tuvāk un tuvāk, un cilvēces cerības izdzīvot kļūst aizvien mazākas...

Skandalozā dāņu režisora Larsa fon Trīra jaunajā filmā lomas atveido Kirstena Dansta, kas par darbu filmā tika pie labākās aktrises balvas Kannu kinofestivālā, Šarlote Geinsbūra, Kīfers Sazerlends, Šarlote Remplinga, Stellans Skarsgārds un citi.

Vecuma ierobežojums: +12

Ieeja: 3.00 Ls; ar ISIC karti – 2.50 Ls. Otrdienās un pirmdienās kopā ar draugu – 1.50 Ls (izņemot svētku dienas un pirmizrādes).

DZELZS LĒDIJA 

Biogrāfija, drāma
Lielbritānija, 2011, 105 min

Režisors: Filids Loids
Galvenajās lomās: Merila Strīpa, Džims Bordbents, Ričards Grants

„Dzelzs lēdija" ir apbrīnojams un intīms kinostāsts par Mārgaretu Tečeri (Merila Strīpa), pirmo un līdz šim vienīgo Lielbritānijas sievieti-premjerministri. Neskatoties uz šķiru un dzimumu diskrimināciju, vienai no vispazīstamākajām un  visietekmīgākajām 20.gadsimta sievietēm izdevās sasniegt politikas virsotnes, kurās līdz šim dominējuši vīrieši.

Par Tečeres atveidošanu izcilā un godalgotā aktrise Merila Strīpa ir nominēta „Zelta globusam".

Filma angļu valodā ar subtitriem latviešu un krievu valodā.

Ieeja: 3.00 Ls; ar ISIC karti – 2.50 Ls. Otrdienās un pirmdienās kopā ar draugu – 1.50 Ls (izņemot svētku dienas un pirmizrādes).


Share


– Drukāt dokumentu