Atpakaļ

Jaunumi

9-11/12 Vestards Šimkus, Katrīna Neiburga & Elvi/Dunian - Samsung Smart Session

Muzikālā projekta Samsung Smart Sessions koncertos 9., 10. un 11.decembrī kinoteātrī "Splendid Palace" ar unikālu koncertprogrammu uzstāsies izcilais pianists Vestards Šimkus sadarbībā ar elektroniskās mūzikas duetu ELVI/DUNIAN un multimediju mākslinieci Katrīnu Neiburgu.

Vestarda Šimkus klaviermūzikas skanējumam jaunas šķautnes piešķirs elektroniskās mūzikas duets ELVI/DUNIAN, kurā apvienojušies DJ un elektroniskās mūzikas producents Elvi Soulsystems un multi-instrumentālists, producents Dunian. Kā atzīst Vestards Šimkus, Samsung Smart Sessions ietvaros topošais koncerts ir unikālākais projekts, kādā viņš līdz šim iesaistījies. Par koncerta vizuālo noformējumu gādās pieredzējusī multimediju māksliniece Katrīna Neiburga, aizvedot klausītājus vēl nepieredzētā audiovizuālajā ceļojumā.
„Mēģinājumi savienot akadēmisko un neakadēmisko mūziku pasaulē ir bijuši simtiem, iespējams, pat tūkstošiem, taču tie vienmēr ir atdūrušies pret to, ka tie tomēr ir divi dažādi ceļi. Tas ir kā skatīties uz divām gleznām vienlaicīgi. Mūsu uzdevums šajā projektā ir uzgleznot vienu skaistu gleznu, kurā apvienotas abas šīs pasaules, kas viena otru lieliski papildina,” gatavojoties koncertam, izjūtās dalās Elviss Zants no ELVI/DUNIAN.

Par Samsung Smart Sessions:
Sasung Smart Sessions saplūdina dažādu mūzikas žanru robežas, radot vēl nebijušas mākslinieku apvienības. Nepilna pusgada laikā šīs unikālās koncertu sesijas kļuvušas par gaidītu un apmeklētu notikumu augstvērtīgas mūzikas cienītāju vidū. Samsung Smart Sessions ietvaros notikuši vairāki koncerti, kuros klausītāji varēja baudīt gan novatorisku, ar dīdžeja ritmiem papildinātu kokles skanējumu, gan dejot klasiskās mūzikas un mūsdienīgo ritmu mash-up pavadījumā. Neiztrūkstošas Samsung Smart Sessions koncertos ir Latvijas labāko vīdžeju videoprojekcijas.

Lielajā zālē: 9.12. plkst. 18:00; 10.12. plkst. 19:00; 11.12. plkst. 19:00

Biļetes nopērkamas visās "Biļešu paradīze" kasēs, kā arī www.bilesuparadize.lvShare


– Drukāt dokumentu