Atpakaļ

Jaunumi

9. Berlināle Rīgā!

1.11.2013 kino SPLENDID PALACE sāksies 9. Berlīnes kinofestivāla filmu nedēļa Rīgā. Goethe-Institut Riga un kino SPLENDID PALACE no 1.11. – 07.11.2013. septiņu dienu laikā piedāvās septiņas dažādas jaunākās vācu filmas (ar sinhronu tulkojumu latviešu valodā).

Tostarp režisora Billes Augusta filmu „NAKTS VILCIENS UZ LISABONU“ - tāda paša nosaukuma Paskāla Mersjē (Pascal Mercier) bestsellera ekranizācija, kas Rīgā tiks izrādīta vienlaicīgi ar grāmatas iznākšanu latviešu valodā apgādā  Zvaigzne ABC; Jana Oles Gerstera „OH BOY“, kas jau kā labākā Vācijas spēlfilma ieguvusi Vācijas Kinobalvu 2013, bet šobrīd ir nominēta Eiropas Kinobalvai 2013 - pašironisku Berlīnē dzīvojoša jauna vīrieša un pilsētas dzīves portretējumu; Karolīnas Genreitas dokumentālo filmu „VĒDERDEJOTĀJAS“ - ar mīlestību veidotu stāstu par mākslu aizbaidīt bailes no vecuma.

Biļešu iepriekšpārdošana kino SPLENDID PALACE biļešu kasēs

no 25. oktobra plkst. 15:00.

Biļešu cenas:

•           Ls 2,50

•           Skolēniem, pensionāriem, kino Savienības biedriem, Latvijas Kultūras akadēmijas studentiem, Latvijas Mākslas akadēmijas studentiem, Latvijas Mūzikas akadēmijas studentiem – Ls 1,00.

Filmas vācu vai angļu vai franču valodā; titri angļu vai vācu vai latviešu valodā; sinhrons tulkojums latviešu valodā.

Aktuālā informācija par seansiem un filmām internetā: www.goethe.de/riga

PROGRAMMA!Share


– Drukāt dokumentu