Atpakaļ

Jaunumi

ARTŪRS ŅŪMENS

ASV, 2013

Komēdija, drāma

Garums: 101 min. 

Režisors: Dante Ariola

Lomās: Emily Blunt, Colin Firth, Anne Heche

 

Volless Everijs necieš savu darbu. Viņš ir nopūdelējis lielāko izdevību savā dzīvē, arī personīgās attiecības cietušas krahu. Nevēlēdamies šķetināt samilzušās grūtības, viņš inscenē savu nāvi un, nopircis viltus identitāti, uzsāk jaunu skaistu dzīvi kā profesionāls golfa spēlētājs Artūrs Ņūmens. Iepazīšanās ar simpātisku, taču neceļos noklīdušu jaunu sievieti Maiku, ienes negaidītu pavērsienu viņa jaunizlolotajā dzīves gājumā. Abi likteņa nesaudzētie svešinieki satuvinās un uzsāk kopīgus klejojumus. Savādais pārītis izklaidējas, saimnieku prombūtnes laikā ielaužoties viņu mājās un tēlojot svešas dzīves, lai galu galā tiktu skaidrībā paši ar sevi.

Romantiskās komēdijas „Artūrs Ņūmens" režisors ir Dante Ariola, scenārija autore - „Oskara" balvas nominante Bekija Džonstone („Septiņi gadi Tibetā").

Galvenajās lomās - skatītāju iemīļotais britu aktieris, „Oskara" balvas laureāts Kolins Fērts, „Zelta globusa" laureāte britu aktrise Emīlija Blanta, kā arī ekstravagantā amerikāņu aktrise Anne Heša.

"Artūrs Ņūmens" - no 10.janvāra kinoteātrī "Splendid Palace".

Ieeja: 4.50 EUR (3.16 Ls), skolēniem, studentiem un pensionāriem, uzrādot apliecību - 3.50 EUR (2.46 Ls). Share


– Drukāt dokumentu