Atpakaļ

Jaunumi

Spožā KINO tārpiņa skola

Sestdien, 9.novembrī pl.11.00 uz kinoteātri Splendid Palace aicināti jaunākie kinoskatītāji, lai kopā ar Spožo KINO tārpiņu mācītos veidot paši savu KINO!

KINO tārpiņš ir gudrs un daudz pieredzējis. Tas tāpēc, ka viņa mājas ir tur, kur jau gandrīz simts gadus dzīvo KINO – kinoteātrī Splendid Palace. Viņš ir noskatījies vairākus tūkstošus filmu no visas pasaules un vislabāk zina, kā KINO top...

Tagad KINO tārpiņam ir arī sava skola! Tajā var uzzināt visu par multfilmām, ielūkoties to tapšanas noslēpumos, kā arī iemēģināt roku savas animācijas filmiņas scenārija rakstīšanā, varoņu zīmēšanā un filmēšanas procesā.

Skoliņa ir lieliska iespēja jau tagad kļūt par KINO režisoru, mākslinieku un operatoru, piedzīvojot to maģisku brīdi, kad paša uzzīmētie varoņi uz ekrāna „atdzīvojas”!

Tematiskie bērnu rīti ir jauns Splendid Palace projekts, kas tapis, atzīmējot kinoteātra 90.jubilejas gadu. Tie ilgs līdz pat gada beigām, kad uz kinoteātra lielā ekrāna notiks bērnu animētās filmas LIELĀ PIRMIZRĀDE, uz kuru aicinās visus jaunos KINO režisorus un viņu vecākus.

Nodarbības laikā kopā ar spožo KINO tārpiņu un viņa palīgu bērni varēs uzzināt, kā viņu kolēģiem veicies ar multfilmas iepriekšējo sēriju veidošanu un profesionāla animatora virsvadībā ķerties klāt animācijas filmas jauno turpinājumu filmēšanai.

Šī būs pēdējā nodarbība pirms visa gada garumā tapušās multfilmas ieskaņošanas darbiem.

Dalībnieku ieteicamais vecums: no 6 līdz 10 gadiem.

Nodarbības garums: 2 stundas.

Nodarbības notiks: 19.10, 9.11, 7.12.

Ieejas maksa: 3 lati. (4.27 EUR)

Biļetes pirms nodarbības vai iepriekš (ņemot vērā, ka vietu skaits ierobežots), var iegādāties kinoteātra „Splendid Palace” un www.bilesuserviss.lv kasēs.


Saistītā galerija


Share


– Drukāt dokumentu