Atpakaļ

Jaunumi

AUGUSTS: OSEDŽAS ZEME

ASV, 2013

Drāma, komēdija
Garums: 121 min.
Režisors: John Wells

Lomās: Julia Roberts, Meryl Streep, Ewan McGregor, Chris Cooper, Abigail Breslin, Benedict Cumberbatch

Dziļi aizkustinošs, reizē skumjš un uzjautrinošs stāsts par Vestonu ģimeni, kuru pēc ilgāka atšķirtības laika dzimtas mājās vienkop sapulcinājis kāds nelāgs notikums - dzejnieka, alkoholiķa Beverlija Vestona bēres. Turpmākajās dienās mājā, kur saimnieko valdonīgā Violeta, radinieku starpā izceļas viens konflikts aiz otra, ko uzkurina samilzušie pagātnes aizvainojumi un pāridarījumi. 

Latviešu skatītājam jau pazīstamā komēdija - drāma „Augusts: Osedžas zeme" ir amerikāņu dramaturga Treisija Letsa 2007. gadā sarakstītās tāda paša nosaukuma lugas ekranizācija. Letss, kurš par šo lugu saņēmis Pulicera prēmiju, ir arī filmas scenārija autors. Šo nedaudzo gadu laikā luga piedzīvojusi neskaitāmas pirmizrādes uz dažādu valstu skatuvēm, tostarp arī Latvijas Nacionālajā teātrī.

Filmas režisors ir Džons Velss, viens no producentiem - populārais aktieris Džordžs Klūnijs. Turklāt reti kura filma var lepoties ar tik spožu aktieru ansambli - Merila Strīpa, Džūlija Robertsa, Jūens Makgregors, Benedikts Kamberbačs, Džuljeta Lūisa. Merila Strīpa un Džūlija Robertsa par savu sniegumu šajā filmā nominētas „Zelta globusa" un ASV kinoaktieru ģildes balvām.

Ieeja: 4.50 EUR (3.16 Ls), skolēniem, studentiem un pensionāriem, uzrādot apliecību - 3.50 EUR (2.46 Ls). 


Ekskluzīvs piedzīvojums kinomīļiem!

Noskaties filmu „Augusts: Osedžas zeme” un nāc uz Nacionālā teātra izrādi „Osedžas zeme” 18. martā ar 50% atlaidi!

Uzrādot Splendid Palace filmas „Augusts: Osedžas zeme” kino biļeti Nacionālā teātra kasē, saņemsi 50 % atlaidi izrādes biļetei.

 Share


– Drukāt dokumentu