Atpakaļ

Jaunumi

DĀŅU HUMORA DIENAS KINOTEĀTRĪ SPLENDID PALACE NO 1. LĪDZ 3. APRĪLIM

Dāņu humoram esot divas galvenās sastāvdaļas – sarkasms un ironija. Dāņi nebaidās būt provokatīvi, labprāt joko par sevi un turklāt dara to ar melnā humora piedevu.

Gaidot 1. aprīli – dienu, kas visā pasaulē pazīstama kā joku un smieklu diena, sadarbībā ar Dānijas Kultūras institūtu aicinām iepazīt dāņu humoru “DĀŅU HUMORA DIENĀS” kinoteātrī “Splendid Palace”.

Nedēļas nogali, ko veltīsim dāņu humoram, 1. aprīlī atklāsim ar provokatīvo komēdiju “Klauns”, kas ir guvusi plašu popularitāti Dānijā.

“Skatīties komēdiju svešvalodā vienmēr šķiet mazliet bīstami, jo liekas neticami, ka īstus jokus ir iespējams iztulkot. Jo īpaši, ja runājam par tik pikantiem un rupjiem jokiem, kādi tiek izspēlēti filmā Klauns,” kinopasākumu, kas veltīts dāņu humoram, komentē kinokritiķe Daira Āboliņa. “Taču smiekli nav paslēpti vārdos! Filma “Klauns” nekautrējas publiku novest līdz komiskam trakumam un likt justies neērti, smejoties par TĀDĀM lietām. Tā ir smieklu terapija dāņu gaumē.”

PROGRAMMA:

Filmas dāņu valodā ar subtitriem angļu valodā un sinhrono tulkojumu latviešu valodā. Biļetes iespējams iegādāties kinoteātra kasē vai internetā: www.splendidpalace.lv.Share


– Drukāt dokumentu