Atpakaļ

Jaunumi

DUBULTAIS KINO VAKARS – “MĪLESTĪBAS VĒSTULES” UN “MĀMIŅA”

8. martā kinoteātris Splendid Palace sadarbībā ar kinoprojektu Spektrs piedāvā dubulto kino vakaru, kad vienā vakarā par īpaši izdevīgu cenu demonstrēsim divas burvīgas filmas - itāļu režijas klasiķa Džuzepes Tornatores jaunāko filmu “Mīlestības vēstules” un Kanādas režijas brīnumbērna Ksavjē Dolana apbalvoto filmu “Māmiņa”.

Dubulto kino vakaru sāksim ar itāļu režijas klasiķa Džuzepes Tornatores (“Cinema Paradiso”, “Malena”) svaigākā darba Latvijas pirmizrādi – niansēm bagāto romantisko drāmu “Mīlestības vēstules” (“La corrispondenza”) (2016). Džeremijs Aironss un Olga Kuriļenko uz sapņainu Itālijas ainavu fona izspēlē izjustu mīlasstāstu par zinātnieka–astrofizika un viņa mīļotās Eimijas attiecībām, atrodoties tālu prom vienam no otra.

Uzreiz pēc šīs filmas turpināsim vakaru ar talantīgā Kanādas režisora – brīnumbērna Ksavjē Dolana (“Es nogalināju savu māti”, “Joprojām Lorenss”) raženi apbalvoto un visā pasaulē atzinīgi novērtēto filmu “Māmiņa” (“Mommy”) (2014), kas ir jaudīgs un sirdi plosošs mātes un dēla attiecību stāsts. Vientuļā māte Diāna viena pati audzina savu dēlu Stīvu - hiperaktīvu pusaudzi. Viņu attiecības nemitīgi ir uz eksplozijas robežas – ne tikai Stīva uzvedības dēļ, bet arī tādēļ, ka pati Diāna nebūt nav tik prasmīga māte. Par trešo elementu šajā stāstā kļūst kaimiņiene Kaila, kas piekrīt mācīt Stīvu un atrod ar viņu negaidītu sapratni. Taču, kā jau var nojaust, arī biklajai, pieklājīgajai skolotājai ir savi noslēpumi... Emocionālo un melnā humora pilno filmu režisors filmējis Instagram formātā.

Dubultais vakars kinoteātrī Splendid Palace tiek organizēts sadarbībā ar kinoprojektu Spektrs. Pirms filmām - kinoprojekta Spektrs dibinātāju Sergeja Timoņina un Sergeja Musatova ievadvārdi. Sākums: plkst.18.15, dubultā kino vakara biļetes cena – 7.00 EUR (uz abām filmām).Share


– Drukāt dokumentu