Atpakaļ

Jaunumi

EIROPAS KINO BIĻETE

Līdz 30. novembrim apmeklē Eiropas kino filmas, sakrāj 3 biļetes ar īpašo akcijas zīmi un piedalies loterijā, kuras galvenā balva - trīs ielūgumi (2 personām) uz īpašo kino seansu ar Eiropas Kinoakadēmijas balvas par mūža ieguldījumu laureāta piedalīšanos š.g. 12. decembrī kino Splendid Palace.

Loterijā piedalās visas biļetes, kas iegādātas kino kasē vai internetā no 2. oktobra līdz 30. novembrim un uz kurām ir īpašā akcijas zīme. Sakrātās biļetes jāieliek aploksnē, jāuzraksta savs vārds, uzvārds, e-pasts un tālrunis un jāiemet loterijas kastē kino Splendid Palace foajē. Uzvarētāju vārdi tiks izlozēti 2. decembrī Rīgas Starptautiskā filmu festivāla atklāšanas ceremonijas laikā kino Splendid Palace.

Eiropas kino biļetes cena – 4 EUR (skolēniem, studentiem un pensionāriem, uzrādot apliecību – 3,5 EUR). Akcijā piedalīsies arī biļetes, kas iegādātas uz Studentu un Senioru seansiem.

Sagaidi Eiropas kino notikumus Rīgā kopā ar kino Splendid Palace

2014. gada 13. decembrī Latvijas Nacionālajā operā notiks Eiropas kino gada gaidītākais notikums – 27. Eiropas Kinoakadēmijas balvu pasniegšanas ceremonija, piedaloties pasaules mēroga kino režisoriem, aktieriem, producentiem, scenāriju autoriem un starptautisko mediju pārstāvjiem.

Savukārt 12. decembrī kino Splendid Palace notiks Eiropas Kinoakadēmijas īpašais kino seanss, kas veltīts goda balvas par mūža ieguldījumu Eiropas kino mākslā saņēmējam.

 „22 spilgtas Eiropas personības, aktieri, režisori, komponisti, kinooperatori gadu gaitā ir saņēmuši Eiropas kinoakadēmijas balvu par mūža ieguldījumu! Kurš no mūsdienu izcilajiem meistariem par šīs balvas cienīgu tiks atzīts šogad? Intriga vēl ir spēkā… Bet pirmo reizi šāda mēroga starptautisks pasākums ar zvaigznes piedalīšanos notiek Rīgā, kino Splendid Palace, turklāt ikvienam būs iespēja būt par šī unikālā, vēsturiskā notikuma aculiecinieku”, uzsver kinokritiķe Daira Āboliņa, aicinot šoruden visus uz kino Splendid Palace, kas, iesildot gada nogales kino notikumus, saviem skatītājiem sagatavojis daudzveidīgu Eiropas filmu programmu.

No 31. oktobra līdz 6. novembrim kino Splendid Palace norisināsies vācu kino festivāls Berlināle, no 28. līdz 30. novembrim - Autorkino festivāls ar leģendārā režisora Vima Vendersa (W.Wenders) filmām, no 2. līdz 12. decembrim notiks Pirmais starptautiskais kinofestivāls, savā programmā piedāvājot gan  tikšanos ar režisori Līvu Ulmani un viņas jaunākās filmas „Jūlijas jaunkundze” pirmizrādi, gan Eiropas kino filmu retrospekcijas, kā arī Nacionālo kino festivālu „Lielais Kristaps”. Tāpat visas sezonas garumā skatītājiem būs iespēja noskatīties arī aktuālo pasaules filmu pirmizrādes.

Splendid Palace ir vieta, kur ne tikai rādām, bet arī svinam kino! Šoruden - Eiropas kino zīmē. Iepazīsim, atklāsim no jauna, baudīsim un sagaidīsim visi kopā šo Lielo kino notikumu.” novēl SIA „Rīgas nami” valdes priekšsēdētāja Vineta Verika.

 Share


– Drukāt dokumentu