Atpakaļ

Jaunumi

„Esmu uzbudināts”

ASV, 2013

Komēdija

Garums: 90 minutes

Režisors: Pedro Almodovars

Lomās: Penelope Krusa un Antonio Banderass

 

Sāk demonstrēt Pedro Almodovara (Pedro Almodóvar) jaunāko filmu „Esmu uzbudināts” (I`m so excited) ar Penelopi Krusu, Antonio Banderasu un Havjēru Kamaru galvenajās lomās.

Uz Meksiku lidojošā lainera reiss sākas kā parasti: pasažieri piesprādzējas, bet gaisa kuģa komandieris, ieslēdzis autopilotu, mierīgi aizmieg. Taču tieši virs okeāna izrādās, ka lidmašīna ir bojāta – pazūd internets, un viss reizē iziet no ierindas. Visus sagrābj bailes, šausmas un izmisums. Bezpalīdzīgajiem pasažieriem un ekipāžai, raugoties sejā nāvei, beidzot jākļūst pašiem par sevi.

 Tāpēc nelaimīgajiem uz krītošās lidmašīnas borta neatliek nekas cits kā vien dziedāt un dejot, pievienojoties jautrajiem stjuartiem.

„Pedro Almodovars ir zināmākā un izaicinošākā spāņu kino režijas zvaigzne, kurš savu karjeru sācis 70 gados kā multimediju mākslinieks, mūziķis un komiksu autors. Viņš dievina cilvēku rakstura un uzvedības dīvainības, kas viņa filmu varoņus padara tik neatkārtojamus, mazliet trakus un aizkustinošus. Egocentriskais humors Almodovara filmām piešķirt kūsājošu enerģiju. Viņš pārgalvīgi miksē kino žanrus, nopietnību pārvērš par erotiskiem jokiem, bet cilvēku neirozes - dzīves baudās. Almodovars veido filmas kompleksus uzvarējušiem cilvēkiem, un katrs viņa jaunais kino var būt brīnišķīga terapija dzīves prieka atgūšanai..”, par režisora daiļradi saka kinokritiķe Daira Āboliņa.

Ar filmu „Esmu uzbudināts” š.g. aprīlī tika atklāts arī Losandželosas filmu festivāls.


VAIRĀK BILDES TE!Share


– Drukāt dokumentu