Atpakaļ

Jaunumi

Filma "DIENU PUTAS"

Romantiska fantāzija
Francija, Beļģija, 2013
Garums: 125 min

Režisors: Michel Gondry
Lomās: Audrey Tautou, Romain Duris

Neparasta, maģiska un valdzinoša fantāzija... Neticami skaists mīlasstāsts, kurā mīlētāji lidinās rozā mākonītī un laulājas zemūdens ceremonijā.

Kolēns (Romēns Dirī) ir pārticis jauneklis, kurš sava prieka pēc izgudrojis pianokteili - klavieres, kas jauc kokteiļus. Tomēr vairāk par visu Kolēns ilgojas iemīlēties. Viņa pavārs Nikolā un labākais draugs Šiks iepazīstina viņu ar Kloē (Odrija Totū). Kolēna un Kloē neticami skaistais mīlasstāsts norisinās fantastiskā pasaulē, kurā mīlētāji lidinās rozā mākonītī un laulājas sirreālā zemūdens ceremonijā. Drīz pēc kāzām Kloē piemeklē savāda kaite - viņai plaušās aug ūdensroze. Ar slimību var cīnīties, atrodoties citu puķu ielenkumā, tādēļ Kolēns visu naudu iztērē arvien jaunos ziedu klēpjos. Jaunais vīrs gatavs spert izmisuma soli, lai glābtu mīļotās dzīvību.

„Dienu putas" ir franču rakstnieka Borisa Viana pasaulslavenā romāna burvīga kino vizualizācija, kuru režisējis „Oskara" laureāts Mišels Gondrī  („Gaišo atmiņu mūžīgais starojums", „Sapņu zinātne").

Filma franču valodā ar subtitriem latviešu un krievu valodā.

Pirmizrāde: 30.08.2013.Share


– Drukāt dokumentu