Atpakaļ

Jaunumi

Informācija par cenu izmaiņām

Cienījamie kino skatītāji, vēlamies jūs iepazīstināt ar izmaiņām Splendid Palce kino biļešu cenās.

Kinoteātris Splendid Palace savus skatītājus priecē jau deviņdesmit otro gadu pēc kārtas un ir vienīgais kinoteātris Latvijā, kas saglabājis kino zelta laikmetam raksturīgo eleganci un svinīgumu. Pēdējo gadu laikā esam daudz ieguldījuši gan kinoteātra uzturēšanā, gan nemitīgā modernizācijā, sniedzot mūsdienu kino prasībām atbilstošu kvalitāti un ērtības.

Vienlaikus neesam pazaudējuši savus pamata principus – filmas mākslinieciskās kvalitātes liekot augstāk par tās komerciālo potenciālu, tāpēc bieži vien esam vienīgais kinoteātris, kur var redzēt latviešu un Eiropas kino meistardarbus, tikties un diskutēt ar kino veidotājiem un kritiķiem, un piedzīvot patiesus kino svētkus spilgtos un pārsteidzošos filmu festivālos.

Lai saglabātu šīs unikālās kvalitātes un respektētu kinoteātra kā kultūras pieminekļa uzturēšanas pieaugošās izmaksas, ar 1. novembri tiek mainītas kino biļešu cenas. Turpmāk kino seanss sestdienas vakarā maksās 6,50 eiro, bet darba dienu seansos jaunākās filmas būs iespējams noskatīties par 6,00 vai 5,00 eiro, atkarībā no dienas laika. Toties senioriem un studentiem būs iespējams izmantot īpašas privilēģijas, iegādājoties biļetes par ievērojami zemākām cenām.

Drīzumā pirmizrādes kinoteātrī piedzīvos gan Paolo Sorrentīno jaunākā filma Jaunība, gan Bondiādes jaunākais uznāciens 007: Spektrs, kā arī vairākas nacionālās pirmizrādes, tai skaitā Lailas Pakalniņas Ausma. Nāciet atkal, nāciet biežāk, pavadiet vakaru majestātiskā vidē, baudot saturīgu kino ar pēcgaršu! 

Jūsu Splendid Palace

 Share


– Drukāt dokumentu