Atpakaļ

Jaunumi

ĪPAŠAIS SEANSS AR OSKARA BALVAS NOMINANTU “NEMĪLESTĪBA” UN ANDRI KEIŠU

Starp ASV kinoakadēmijas 2018. gada "Oskara" balvas nominantiem kategorijā “Labākā ārvalstu filma” ir ierindojusies arī režisora Andreja Zvjaginceva filma “Nemīlestība”, kurā filmējies arī  Andris Keišs, tādējādi kļūstot par pirmo latviešu aktieri, kurš jebkad piedalījies "Oskaram" nominētā filmā.

Kinoteātris “Spendid Palace” izsludina īpašo filmas “Nemīlestība” seansu 28.02. ar harizmātiskā aktiera dalību.

Filma, tika izrādīta arī 2017. gada Kannu kinofestivāla pirmajā dienā un uzreiz iekaroja skatītāju sirdis un prātus, kārtējo reizi apliecinot, ka režisoram Andrejam Zvjagincevam piemīt unikālas spējas – viņš ir ne vien veiksmīgākais režisors pašreizējā Krievijas autorkino vidē, bet arī prot vistrāpīgāk atspoguļot Krievijas šodienas situāciju un  sist pa vārajām vietām.

Andreja Zvjaginceva skatījumā “nemīlestība” ir tas, kas mūs pašlaik ieskauj, vispārējais cilvēka stāvoklis, laikmeta simbols. Droši vien visprecīzāk to pirms teju 50 gadiem raksturojis cits izcils kinorežisors, Andrejs Tarkovskis: “Cilvēki ir apvienojušies nevis ideāla, bet materiālas idejas vārdā. Cilvēce pasteidzās aizsargāt savu ķermeni, bet nepadomāja, kā pasargāt savu dvēseli… un dara visu, lai sevi iznīcinātu. Vispirms jau morāli, bet fiziskā nāve ir tikai tā rezultāts.”

Filmas stāsts ir par ģimeni, kas ir līdzīga daudzām citām. Vīrietis un sieviete, kuri nejauši gadījušies kopā. Nemitīgie laimes un mīlestības meklējumi reiz iesvieda viņus viens otra apskāvienos, bet pēc vairāk nekā 12 laulībā pavadītiem gadiem abi saprot, ka nekas viņus savstarpēji nesaista. Tiecoties ātrāk atbrīvoties no mokošās pagātnes, viņi ir pilnībā pārņemti ar jauno dzīvi, kurā neatrodas vieta tikai vienam cilvēkam – nelaimīgajā laulībā dzimušajam dēlam, skumjajam un mazrunīgajam Aļošam. Kādudien Aļoša noslēpumaini pazūd…

“Nemīlestība” neaizmirstami iespaidos cilvēkus, kuri to noskatīsies un izjutīs – iespējams, viengabalaināko un emocionāli jaudīgāko Zvjaginceva veikumu. Visas psiholoģiskās un ikdienišķās detaļas izstrādātas ar Hičkoka precizitāti.

Aicinām apmeklēt īpašo filmas “Nemīlestība” seansu ar aktiera Andra Keiša piedalīšanos tikai dažas dienas pirms Oskara balvas pasniegšanas ceremonijas.

(Nelyubov)
Нелюбовь
Krievija, 2017, 128 min
Režisors: Andrejs Zvjagincevs
Producenti: Aleksandrs Rodņanskis, Sergejs Meļkumovs, Gļebs Fetisovs
Lomās: Marjana Spivaka, Aleksejs Rozins, Marina Vasiļjeva, Andris Keišs, Matvejs Novikovs, Aleksejs Fatejevs, Džans Badmajevs, Jevgēņija Dmitrijeva, Sergejs Dvoiņikovs

Ieejas maksa: 7,00 EUR (5,00 EUR skolēniem, studentiem, pensionāriem un personām ar invaliditāti)

BIĻETESShare


– Drukāt dokumentu