Atpakaļ

Jaunumi

JAUNĀ DRAUDZENE - PIRMIZRĀDE

19.novembrī Rīgas Starptautiskais kino festivāls sadarbībā ar kino Splendid Palace aicina apmeklēt filmas “Jaunā draudzene”, ko veidojis viens no skandalozākajiem Eiropas režisoriem – Fransuā Ozons, Latvijas pirmizrādi.

Filma “Jaunā draudzene” ir trāpīgs Eiropas vidusšķiras portretējums, kas ārēji nevainojamā pasaulē spēj pamanīt cilvēku savstarpējo attiecību maldus, apslēptākās ilgas, vēlmi pārkāpt robežas. Filmas režisors Fransuā Ozons veiksmīgi spēlējas ar žanriem un skatītāju gaidām, veikli pārslēdzoties no drāmas uz komēdiju un otrādi, eleganti apvienojot ironiju ar ģimenes attiecību, mātišķuma un kaislību izpēti.

Kinofilma uzņemta pēc angļu rakstnieces Rutas Rendelas slavenā stāsta motīviem, rakstniece zināma kā veiksmīga detektīva žanra meistare, ar kuras darbiem labprāt strādājuši tādi grandi kā Pedro Almodovars un Klods Šabrols.

Filmas “Jaunā draudzene” īpašais seanss 19.novembrī ir Rīgas Starptautiskā kino festivāla ieskaņas pasākums, kura ietvaros visi biļešu ieņēmumi tiks novirzīti Baltinavas Kultūras nama kino izrādīšanas tehniskā stāvokļa uzlabošanai.

Vairāk: JAUNĀ DRAUDZENE - PIRMIZRĀDE

 

 Share


– Drukāt dokumentu