Atpakaļ

Jaunumi

JAUNA KAFEJNĪCA "FILM NOIR" KINO SPLENDID PALACE TELPĀS

Vasaras sezonu Splendid Palace iesāk ar jaunu gurmānu kafejnīcu - Film NoirTā ir mūsdienīga kino-kafejnīca un vienlaikus intelektuāls kultūras klubs. Multifunkcionālā Film Noir atrodas leģendām apvītajā kinoteātrī Splendid Palace, Elizabetes ielā 61, sevī ietverot plašu kino bibliotēku-atpūtas telpu un funkcionālu vietu ar visām multimediju iespējām, lai viesiem nodrošinātu kultūras baudījumu kulināru izvirtību pavadījumā. 

Film Noir ir vieta īstiem gardēžiem ar plašu un daudzveidīgu piedāvājumu pat izsmalcinātāko garšu cienītājiem - gurmāni šeit atradīs dažādus sāļos un saldos kapkeikus, gardus salātus, vairākas tartu izlases, un tas ir tikai ieskats, jo piedāvājums, lai arī izmeklēts, būs ļoti plašs. Liela apmeklētāju priekšrocība ir konditora kūciņu un vienmēr svaigo un smaržīgo smalkmaizīšu dažādība. Īpaši piedāvājumi Film Noir viesus gaidīs sestdienās un svētdienās, kad nesteidzīgi patīkamā gaisotnē varēs nodoties bagātīgam brančam, izbaudot laisko brīvdienu ritmu šajā metropoles pērlē, Splendid Palace ēkā.

Film Noir plašās telpas paredzētas lielam cilvēku skaitam un apmeklētājiem tās kalpos kā intelektuāls kultūras klubs, kurā notiks dažādi pasākumi, piemēram, teātra izrādes, kino lektoriji, diskusijas, lasījumi un izstādes. Film Noir telpās norisināsies daudz un dažādi notikumi, tā būs vieta, kur jau šovasar varēsi ļauties intelektuāliem, jautriem un pozitīviem piedzīvojumiem savu draugu un domubiedru lokā. Dažādos pasākumos kafejnīcas-kluba telpās iespējams uzņemt plašu draugu loku - līdz pat 150 cilvēkiem.

Film Noir meklējama bijušās kafejnīcas Rīga telpās, kas savā pastāvēšanas laikā bija īpaša kulta vieta, izvietota divās zālēs - lielajā un mazajā. Nosaukumu Film Noir jaunā cafe smēlusies no agrākā interjera, kas atgādina melnbaltās filmas sajūtu, un, protams, fakta, ka tās atrašanās vieta ir greznākais Rīgas kinoteātris. Starp bagāto pagātnes mantojumu un mūsdienām būs vērojama pēctecība ne tikai nosaukumā, jo Film Noir nolēmis atgriezt jau mazliet piemirsto, bet labi zināmo kokteili Melnais samts.

Ar lielu cieņu pret pagājušo, tā tomēr nebūs vecā kulta kafejnīca, šī ir pavisam jauna kulta vieta, jo telpas piedzīvojušas pamatīgas pārmaiņas Film Noir interpretācijā un ietērptas laikmetam atbilstošā interjerā. Lielo zāli raksturo moderns minimālisms, bet mazo - vienmēr klasiski-gaumīgais angļu bibliotēkas stils. Telpu interjers eleganti turpināts no pirmās zāles otrā ar vienotiem gaismas elementiem un moderniem bāriem no bronzas.

Kafejnīca-intelektuālais kultūras klubs Film Noir ir TINTO vīna telpas īpašnieku Artūra Buša un Lienes Cakares jaunākais lolojums.Share


– Drukāt dokumentu