Atpakaļ

Jaunumi

KINO PAGALMS AICINA - BRĪNIŠĶĪGA SVĒTDIENA #ZEM JUMTA

19. oktobrī jau divas sezonas galvaspilsētas iemītniekus un Rīgas viesus priecējušais brīvdabas kinoteātris KINO PAGALMS rīko eksperimentālu projektu zem jumta - A Splendid Sunday jeb Brīnišķīgu Svētdienu leģendārajā kino Splendid Palace.

A Splendid Sunday būs kino mini-festivāls ar visām no tā izrietošajām sekām - saviesīgu atmosfēru visas dienas garumā, mūziku, nelielām uzkodām, dzērieniem, draugiem un… četrām lieliskām filmām! Jau no plkst. 12.00 “Splendid Palace” Zaļo zāli pārņems KINO PAGALMA un restorāna/dizaina kafejnīcas Mākonis veidotā “festivālīgā” noskaņa, bet plkst. 13.00 - pirmā filma! Ridlija Skota klasika, kas deviņdesmito gadu sākuma stereotipu pasauli apgrieza kājām gaisā, bet Mariannas Feitfulas iedziedāto “The Ballad Of Lucy Jordan” padarīja par sievietes brīvības himnu. Provokatīvo Toriju Eimosu filmas “Telma un Luīze” noskatīšanās vēlāk iedvesmoja uzrakstīt vienu no viņas lielākajām dziesmām - “Me and A Gun”. Dienas turpinājumā - Sofijas Kopolas izcilā debija “Jaunavu Pašnāvības”, brāļu Koenu un Havjēra Bardema benefice “Kur Sirmgalvjiem Nav Vietas”, bet vakara noslēgumā - mūžzaļā Odrijas Hepbernas, režisora Bleika Edvarda un komponista Henrija Mančīni klasiku klasika - “Brokastis pie Tifānija”.

Ik katra no filmām pelnījusi vismaz vienu reizi jūs apburt uz lielā ekrāna. Ik katra ir atkalredzēšanās vērta. Bet kombinācijā ar iespēju filmu baudīt neformāla “festivāla” ietvaros - ar atbilstošiem kokteiļiem, par kuru klāstu būs parūpējušies Mākonis bārmeņi, kopā ar draugiem un iespēju nekautrēties arī filmas laikā iznākt no zāles, lai patērgātu - 19. oktobra svētdiena smaržo pēc labas tradīcijas iedibinājuma!

Biļetes uz katru filmu iepriekšpārdošanā interneta veikalos bilesuserviss.lv un ekase.lv, kā arī - “Splendid Palace” kasē. Biļetes cena - 6 EUR. Dīvāniņš diviem un filmas īpašais kokteilis katram - 20 EUR.

Starp citu, Splendid Palace Zaļā zāle būs atvērta socializēšanās priekam un labai laika pavadīšanai visu dienu - no plkst. 12.00 dienā līdz pat plkst. 23.00 vakarā!

Turpmāk vairāk informācijas par A Splendid Sunday filmu programmu un citas ziņas – KINO PAGALMS Facebook, Twitter un Instagram kontos.

Tiekamies zem jumta!Share


– Drukāt dokumentu