Atpakaļ

Jaunumi

Koncerts “Splendid Palace”

17. maijā kinoteātra “Splendid Palace” Lielajā zālē norisināsies Starptautiskajai ģimenes dienai veltīts koncerts, kurā piedalīsies gan labi zināmie, gan jaunie un talantīgie izpildītājmākslinieki.

Mazā operas un teātra orķestra M.O.T.O. (mākslinieciskais vadītājs Māris Kupčs) pavadībā savas jaunākās kompozīcijas izpildīs dziedātāja Liene Greifāne. Koncerta īpašie viesi būs mazā, daudzsološā dziedātāja Katrīna Paula Dīringa un talantīgais brīnumbērns – vijolnieks Daniils Bulajevs, kā arī Rīgas Doma kora skolas meiteņu koris (mākslinieciskā vadītāja Aira Birziņa).

Mazais Operas un teātra orķestris M.O.T.O. ir jauna, perspektīva muzikāla vienība, kura daudzkārt sevi apliecinājusi Z. Liepiņa operas Parīzes Dievmātes katedrāle iestudējumos. Arī 2013. gada Rīgas svētkos kopā ar M.O.T.O. tika aizvadīts skaists koncerts Rīgas Doma baznīcas dārzā, kā arī gada nogalē orķestris piedalījās Rīgas Ziemassvētku koncertos Ķīpsalas hallē kopā ar Latvijā labi pazīstamiem māksliniekiem.

Liene Greifāne, (iepriekš zināma arī kā Liene Candy), atpazīstamību ieguva, piedaloties Fabrikas Muzikālajā teātrī, kur ieguva otro vietu. Šobrīd Liene ar savu uzstāšanos priecē skatītājus TV3 šovā Izklausies redzēts. Desmit gadu laikā Liene ir piedalījusies gan Jaunajā vilnī, gan arī daudzos Latvijas un ārvalstu mūzikas šovos. Ģimenes dienas koncertā Liene izpildīs savas jaunās oriģināldziesmas no gaidāmā akustiskās mūzikas albūma, kuru plānots izdots jau ziemā. Pateicoties sadarbībai ar Māri Kupču, radās doma kopējam koncertam.

Rīgas Doma kora skolas meiteņu koris līdzās Latvijas profesionālajiem un labākajiem amatierkoriem ir viens no šobrīd spilgtākajiem un aktīvākajiem muzikālajiem kolektīviem Latvijas koncertdzīvē, vairākkārtējs starptautisko koru konkursu uzvarētājs, kā arī radoša laboratorija daudzām jaunām muzikālām idejām.

Katrīna Paula Dīringa uz skatuves dzied no trīs gadu vecuma. Savas vokālās prasmes apgūst pie dziedātāja un vokālā pedagoga Uģa Rozes. Piedalījusies vairākos bērnu un jauniešu konkursos, atveidojusi galveno lomu muzikālajā izrādē “Ziemassvētku Jampadracis 21.gadsimtā”, kopā ar "Dzeguzīti" piedalījusies izrādēs “Mazais ganiņš” Latvijas Leļļu teātrī, uz vienas skatuves uzstājusies kopā ar pazīstamiem pašmāju mūziķiem Uģi Rozi, Olgu Rajecku, Martu Kristianu Kalniņu un “Autobuss debesīs”, Loriju Vudu un “Čikagas piecīši”, “Gaudeamus” un Uģi Prauliņu un citiem.

Deviņus gadus vecais Daniils Bulajevs jau septiņus gadus spēlē gan vijoli, gan klavieres. Vijoļspēli jaunais mūziķis apgūst Emīla Dārziņa mūzikas skolā Rīgā un Maskavas Centrālajā mūzikas skolā. Septiņu gadu vecumā viņš pirmo reizi uzstājās kopā ar simfonisko orķestri, bet astoņu gadu vecumā nospēlēja savu pirmo solokoncertu Maskavas Centrālajā mūzikas skolā. Bulajevs ir vairāku starptautisku bērnu konkursu un festivālu laureāts. Viņa uzstāšanās 2013.gada festivālā "Avanti!” kļuva par īpašu notikumu, palīdzot plašai publikas daļai uzzināt par jauno talantu.

Ģimenes dienas atzīmēšana ir samērā jauna tradīcija, bet kas, neapšaubāmi ir uzrunājoša, jo ļoti bieži šādas programmas, kurā satiekas dažādu žanru mūziķi, vienā valodā runājot par mīlestību, ģimeniskumu, mīlestību uz savu zemi, mūžīgām vērtībām.

 

Tiekamies 17. maijā, plkst 18.00 kinoteātra “Splendid Palace” Lielajā zālē.

Pateicoties Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta atbalstam- ieeja brīva!

Bezmaksas ielūgumi “Biļešu Paradīzes” kasēsShare


– Drukāt dokumentu