Atpakaļ

Jaunumi

KONKURSS JAUNIEŠIEM - 28 TIMES CINEMA

Esam izraudzījušies trīs pretendentus, kuru pieteikumus sūtīsim tālākajai atlasei Europe Cinemas žurijai, kas tad arī izvēlēsies vienu pārstāvi no Latvijas, kurš dosies uz Venēcijas kinofestivālu.
Mūsu izraudzītie trīs pretendenti ir:

Ineta Vaivode
Katrīna Kamilla Vasiļevska
Vanesa Strautniece

Sirsnīgi apsveicam, kā arī liels paldies visiem pārējiem par kvalitatīvo ieguldījumu!

SVARĪGI: Tā kā šajā projektā piedalās arī abi pārējie Europa Cinema tīklā esošie kinoteātri Latvijā, nevaram garantēt, ka tiks izvēlēts viens no kinoteātra “Splendid Palace” izraudzītajiem kandidātiem.

Vai vēlies braukt uz Venēcijas filmu festivālu?

Ja esi 18 – 25 gadus jauns, esi aizrautīgs kino skatītājs, mīli Eiropas kino un proti savas sajūtas par un ap redzēto ietērpt vārdos, tad šī ir iespēja tieši TEV!

Europa Cinemas meklē 28 jauniešus no visas Eiropas, kuri vēlas doties uz Venēcijas filmu festivālu, lai kļūtu par jauniešu žūrijas locekļiem. No katras Eiropas Savienības valsts tiks izvēlēts viens dalībnieks.

Uzvarētājs iegūs galveno balvu – pilnībā apmaksātu ceļazīmi uz Venēcijas kinofestivālu un unikālu iespēju klātienē izbaudīt pasaulē vecākā kinofestivāla atmosfēru, īpašās meistarklasēs tikties ar pasaulē pazīstamiem režisoriem un producentiem, baudīt filmu programmu, kā arī kopā ar atzītiem kino ekspertiem diskutēt par tajā redzēto.

Prasības dalībniekiem
Saskaņā ar Europe Cinemas noteikumiem, konkursa dalībniekiem:
•    jābūt vecumā no 18 līdz 25 gadiem;
•    teicami jāpārvalda angļu valoda – gan rakstiski, gan mutiski;
•    jāmāk formulēt savu viedokli un labi izteikties, lai varētu gatavot īsrecenzijas par filmām un piedalīties diskusijās.

Kas jādara?
Līdz 24. aprīļa plkst. 11:00

•    Jāiesniedz angļu valodā aizpildīta PIETEIKUMA FORMA;
•    Jāiesūta sevi reprezentējošs video angļu valodā (ne garāks par 45 sekundēm). Video ierakstā jābūt minētam jūsu vārdam, pilsētai, valstij, kā arī jāpastāsta par pēdējo redzēto filmu un kāpēc tā patikusi. Video jābūt labā tehniskā kvalitātē ar labu skaņu.

Aizpildītu pieteikuma formu un video konkursa dalībniekiem jāsūta elektroniski uz e-pastu:

Par Venēcijas kinofestivālu
Venēcijas kinofestivāls, kas ik gadu augusta beigās, septembra sākumā notiek Venēcijā, Itālijā, šogad norisināsies jau 74.reizi. Savulaik tas izveidots kā Eiropas atbilde Amerikāņu Oskaru balvām, lai celtu Eiropas kino prestižu. Tradicionālajā pasaules festivālu hierarhijā tas ieņem godpilno vietu ietekmīgāko trijniekā. Venēcijas kino festivāla laikā tradicionāli notiek ap 70 jaunu filmu pasaules pirmizrādes, bet tikai 20 no tām cīnās par prestižā kino konkursa galveno balvu - Zelta lauvu.

Vairāk ar konkursa noteikumiem variet iepazīties ŠEITShare


– Drukāt dokumentu