Atpakaļ

Jaunumi

KONKURSS JAUNIEŠIEM - 28 TIMES CINEMA

Vai vēlies braukt uz Venēcijas filmu festivālu?

Ja esi 18 – 25 gadus jauns, esi aizrautīgs kino skatītājs, mīli Eiropas kino un proti savas sajūtas par un ap redzēto ietērpt vārdos, tad šī ir iespēja tieši TEV!

Europa Cinemas meklē 28 jauniešus no visas Eiropas, kuri vēlas doties uz Venēcijas filmu festivālu, lai kļūtu par jauniešu žūrijas locekļiem. No katras Eiropas Savienības valsts tiks izvēlēts viens dalībnieks.

Uzvarētājs iegūs galveno balvu – pilnībā apmaksātu ceļazīmi uz Venēcijas kinofestivālu un unikālu iespēju klātienē izbaudīt pasaulē vecākā kinofestivāla atmosfēru, īpašās meistarklasēs tikties ar pasaulē pazīstamiem režisoriem un producentiem, baudīt filmu programmu, kā arī kopā ar atzītiem kino ekspertiem diskutēt par tajā redzēto.

Prasības dalībniekiem
Saskaņā ar Europe Cinemas noteikumiem, konkursa dalībniekiem:
•    jābūt vecumā no 18 līdz 25 gadiem;
•    teicami jāpārvalda angļu valoda – gan rakstiski, gan mutiski;
•    jāmāk formulēt savu viedokli un labi izteikties, lai varētu gatavot īsrecenzijas par filmām un piedalīties diskusijās.

Kas jādara?
Līdz 27. aprīlim

•    Jāiesniedz angļu valodā aizpildīta PIETEIKUMA FORMA;
•    Jāiesūta sevi reprezentējošs video angļu valodā (ne garāks par 45 sekundēm). Video ierakstā jābūt minētam jūsu vārdam, pilsētai, valstij, kā arī jāpastāsta par pēdējo redzēto filmu un kāpēc tā patikusi. Video jābūt labā tehniskā kvalitātē ar labu skaņu.

Aizpildītu pieteikuma formu un video konkursa dalībniekiem jāsūta elektroniski uz e-pastu:

Par Venēcijas kinofestivālu
Ja Europa Cinemas Jūs izvēlēsies dalībai Venēcijas kinofestivāla jauniešu žūrijā, jums tiks apmaksāta nokļūšana līdz Venēcijai un atpakaļ, kā arī nodrošināta mājvieta uz Lido salas, kur norisinās ikgadējais Venēcijas kinofestivāls. Jums tiks izsniegta arī festivāla akreditācijas karte.
Dalībniekiem jābūt festivālā no 28. augusta līdz 9. septembrim, jāpiedalās žūrijas aktivitātēs, jāredz visas filmas, kas tiek prezentētas Venēcijas dienu un LUX kino balvas 2017 programmas ietvaros. Dalībniekiem ir jāpiedalās sarunās ar filmu veidotājiem un citiem viesiem, jāpublicē ieraksti Europa Cinemas sociālo tīklu lapās, kā arī jābūt aktīviem LUX kino balvas vēstniekiem savā valstī pēc Venēcijas kinofestivāla.

Vairāk ar konkursa noteikumiem variet iepazīties ŠEITShare


– Drukāt dokumentu