Atpakaļ

Jaunumi

KSAVJĒ DOLANA "MĀMIŅA" UN ĪPAŠĀ PIRMIZRĀDE

12. februārī plkst. 20:00 kino Splendid Palace kanādiešu režijas brīnumbērna Ksavjē Dolana jaunākā veikuma "Māmiņa" īpašais pirmizrādes seanss. Viņa darbus raksturo emocionāls dziļums un attiecību reālisms, kas jau izpelnījies atzinīgus vārdus visā pasaulē. Vakara gaitā būs iespēja noskatīties gan filmu dienu pirms tās oficiālās iznākšanas uz kino Splendid Palace ekrāna, gan dzirdēt ievadvārdus no sabiedrībā pazīstama cilvēka.

Ja gadījumā vēl neesat pazīstami ar Ksavjē Dolana daiļradi, tad ziniet - tas nenozīmē melodrāmas, bet gan emocionālu dziļumu un attiecību reālismu. Vizuāli Dolana filmas ir mūsu laiku un režisora paaudzes precīzs atainojums ar visu no tā izrietošo estētiku - stilīgu vides iekārtojumu, palēninātiem kadriem mūzikas video stilistikā un, protams, pašu mūziku, kurā izpaužas varoņu dvēseles stāvoklis un sajūtas, kam pietrūkst vārdu.

Filma “Māmiņa” turpina Dolana iemīļoto tēmu par mātes un dēla attiecībām: šajā gadījumā tā ir vientuļā māte Diāna un viņas grūti audzināmais, hiperaktīvais pusaugu dēls Stīvs. Viņu attiecības nemitīgi ir uz eksplozijas robežas - ne tikai Stīva uzvedības dēļ, bet arī tāpēc, ka Diāna jeb Die, kā viņa pati sevi dēvē, nemaz tik prasmīga māte nav. Par trešo elementu kļūst kaimiņiene Kaila, kas piekrīt mācīt Stīvu un atrod ar viņu negaidītu sapratni. Taču, kā jau to var nojaust, arī biklajai, pieklājīgajai skolotājai ir savi noslēpumi...

Ieeja: 4.50 EUR, bet studentiem, uzrādot apliecību, tikai 2.00 EUR!

Organizē: Kinoprojekts "Spektrs" sadarbībā ar kino Splendid Palace.

Atbalsta: Europa Cinemas

Vairāk: MĀMIŅA - PIRMIZRĀDE Share


– Drukāt dokumentu