Atpakaļ

Jaunumi

Operas “Andrē Šenjē” tiešraide no La Scala

Pasaulē iemīļotās, sievišķīgās un temperimentīgās Anna Netrebko jaunākais veikums – Operas “Andrē Šenjē” tiešraide no La Scala uz lielā ekrāna 7. decembrī.

Muzikoloģe Inese Lusina par dievišķo Annu:
Starptautiski dievinātās operdīvas spožumā Anna Netrebko vairākkārt dziedājusi kopā ar pasaulslaveno latviešu mecosoprānu Elina Garanca, un 2010.gadā sniedza ekskluzīvu koncertu uz Latvijas Nacionālās operas skatuves, taču savas starptautiskās karjeras pašā sākumā viņa trīs vasaras pēc kārtas uzstājās Siguldas Opermūzikas svētkos. Uz Siguldas pilsdrupu brīvdabas skatuves Anna Ņetrebko ir atveidojusi pat veselas četras lomas, kā arī dziedāja šo svētku Galā koncertos.
Pirmoreiz viņa Siguldā ieradās 1999.gadā, kad atveidoja sprigano Rozīnu Dž.Rosīni komiskajā operā Seviļas bārddzinis. Atgriežoties nākamajā (2000. gada) vasarā Anna Ņetrebko Siguldā dziedāja divās izrādēs – turpinot Bomaršē komēdijas tēlu galeriju, viņa atveidoja Suzannu V.A.Mocarta operā Figaro kāzas, kā arī bija Mikaēla Ž.Bizē Karmenas iestudējumā. 2001.gadās Siguldā Anna Ņetrebko dziedāja Adīnu G.Doniceti komiskajā operā Mīlas dzēriens. Tas bija tieši gadu pirms mākslinieces lielā karjeras lēciena 2002.gada vasarā Zalcburgas festivāla Traviatā, kur viņa mirdzēja Violetas lomā, bet Alfredo bija tenors Rolando Viljasons.

Vairāk informācijas

BIĻETESShare


– Drukāt dokumentu