Atpakaļ

Jaunumi

OPERAS “SIMONS BOKANEGRA” TIEŠRAIDES IERAKSTS NO VĪNES VALSTS OPERAS

Šī pavasara skaistākā opera uz lielā ekrāna! Prominentā vācu režisora Pētera Šteina Džuzepes Verdi operas “Simons Bokanegra” tiešraides ieraksts no Vīnes Valsts operas būs skatāms uz kinoteātra “Splendid Palace” lielā ekrāna 15. maijā plkst. 19:00. Amēlijas lomā talantīgā operdziedātāja Marina Rebeka!

Latviešu soprāns Marina Rebeka ir atzīta par vienu no izcilākajām mūsu laika dziedātājām. Viņas sniegums Violetas lomā Verdi operā „Traviata” tiek uzskatīts par ikonisku, un viņa bieži tiek dēvēta par savas paaudzes vadošo Rosīni un Mocarta lomu interpreti.

Džuzepes Verdi opera "Simons Bokanegra" ir uzrakstīta 1843. gadā, pirmizrāde notikusi 1857. gada 12. martā Venēcijā. Otrā operas versija uzvesta 1881. gadā Milānā, un tieši jaunajā redakcijā opera uzsāka savu lielo triumfa gājienu pasaules operu namos. Mūsdienās skatītāji atzinuši, ka "Simona Bokanegras" vieta ir izcilāko operu sarakstā. Operas darbība risinās 15. gadsimtā Dženovā, tās pamatā - cīņa ne tikai par varu, bet arī mīļoto sievieti. Tāpēc opera ir dramatiska, dinamiska, temperamentīga un tā ir pārpilna spēcīgas muzikālas kaisles.

Diriģents:  Evelino Pido (Evelino Pidò)
Režisors:   Pēters Šteins (Peter Stein)
Scenogrāfs:  Stefan Mayer
Kostīmu māksliniece: Moidele Bickel

Lomās:
Simons Bokanegra: Thomas Hampson
Fiesco: Dmitry Belosselskiy
Gabriele Adorno: Francesco Meli
Amēlija:  Marina Rebeka

Operas garums: 3 stundas (ar starpbrīdi).

Lielajā zālē: 15.maijā plkst. 19:00

Ieeja:
15.00 EUR

BIĻETESShare


– Drukāt dokumentu