Atpakaļ

Jaunumi

PAZUST LATGALĒ

30. janvārī plkst. 20:00 pirmizrāde filmai "Pazust Latgalē" - viens busiņš, 8 ekstrēmo sporta veidu pārstāvji, 12 dienas, 30 pilsētas un 1200 nobraukti kilometri... Traki triki, uzdrīkstēšanās, maģiskas tikšanās, īsti cilvēki, patiesa draudzība, elpu aizraujoša daba, veiksmes un neveiksmes, asinis, asaras, smiekli un vasara. 

Laikā, kad robežas pastāv tikai mūsu prātos un iespēja apceļot pasauli ir ikvienam, labākie skeitborda, inline, BMX un MTB freestyle pārstāvji izvēlējās palikt te pat Latvijā un pazust vienā no krāšņākajiem novadiem - "zilo ezeru zemē" Latgalē. Apmaldīties, lai vēlāk atrastos un dokumentālajā filmā izstāstītu vienu no interesantākajiem, drosmīgākajiem un pārgalvīgākajiem stāstiem, ko būsi redzējis!

Filma “Pazust Latgalē” tapusi unikālā projektā, apvienojot vienus no labākajiem pašmāju ekstrēmo sporta viedu pārstāvjiem. Sportisti viesojās lielākajos skeitparkos, pulcēja vietējos braucējus, rādīja paraugdemonstrējumus un palīdzēja apgūt trikus. Ceļojuma laikā puiši paši sev un citiem pierādīja, ka ekstrēmais sportists spēj pielāgoties svešā vidē, un, liekot lietā savu iztēli, veikt iespaidīgus un radošus trikus.

Ar filmas starpniecību puiši vēlējās ne tikai popularizēt aktīvu dzīvesveidu, bet arī parādīt jauniešiem, ka nemaz nevajag doties prom no Latvijas, lai labi pavadītu laiku un nodarbotos ar sev tik ļoti tuvām lietām. Un Latgale pārsteidza! Puiši peldējās visdziļākajā, visdzidrākajā, vislielākajā Latvijas ezerā, uzkāpa visaugstākajā virsotnē, pabija vistālākajā Latvijas austrumu punktā, redzēja vislielāko akmeni, apmeklēja vissvētāko Latvijas vietu un atklāja, ka mums ir pašiem sava Ēģipte! Šis brauciens bija izaicinājums ne tikai ekstrēmajos sportos, bet arī ikdienišķās situācijās - saskarē ar cilvēkiem, dzīvniekiem, dabu un arhitektūru... Puiši jaunatklāja Latviju, pārvarēja bailes un daudz ko darīja pirmo reizi mūžā: “Ar šo filmu mēs vēlamies parādīt, ka šeit IR iespējams ieraudzīt neredzēto un piedzīvot savu dzīves lielāko piedzīvojumu. Atliek vien radoši izmantot mums dotās iespējas, jo mums IR fantastiski skaistas vietas, kur braukāties un satikt līdzīgi domājošus cilvēkus!”

Vairāk: PAZUST LATGALĒ Share


– Drukāt dokumentu