Atpakaļ

Jaunumi

Konkursā izraudzīsies Latvijas pārstāvi dalībai Venēcijas kinofestivāla jauno kinokritiķu žūrijā

Kinoteātris Splendid Palace izsludina konkursu 28 Times Cinemas jauniešiem, kuri interesējas par kino un vēlas apliecināt savas prasmes kinofilmu īsrecenziju jeb blogu rakstīšanā.

Galvenā balva – apmaksāta ceļazīme uz prestižo Venēcijas kinofestivālu šā gada augustā un unikāla iespēja kļūt par festivāla jauno kinokritiķu žūrijas komisijas biedru.

Konkursā var piedalīties ikviens 18-25 gadus vecs jaunietis, kurš teicami pārvalda angļu valodu, orientējas kino un kuram ir pieredze filmu recenziju veidošanā.

Lai pieteiktos, pretendentiem līdz š.g.24.aprīlim jāsagatavo trīs īsrecenzijas (ne garākas par pieciem teikumiem) angļu valodā par trīs nesen redzētu filmu epizodēm un kopā ar motivācijas vēstuli (~700 rakstu zīmes, angļu val.), un īsu CV, jāsūta uz e-pasta adresi: .

Konkursa pirmā kārta notiks jau šomēnes, kur iesūtītos darbus vērtēs īpaši izraudzīta žūrijas komisija. No visiem darbiem trīs labākie tiks sūtīti uz Europe Cinemas biroju Francijā, no kuriem vasaras sākumā tiks izvēlēts viens – uzvarētājs.

28 Times Cinema ik gadu aprīlī vienlaicīgi notiek 28 Eiropas valstīs, no katras vienam – konkursa uzvarētājam - piešķirot pilnībā apmaksātu ceļazīmi uz Venēciju un unikālu iespēju klātienē izbaudīt pasaulē vecākā kinofestivāla atmosfēru, īpašās meistarklasēs tikties ar pasaulē zināmiem režisoriem un producentiem, baudīt festivāla filmu programmu, kā arī kopā ar atzītiem kino ekspertiem diskutēt par tajā redzēto.

Latvijā 28 Times Cinema konkurss notiek jau 5-to reizi. Pērn uz Venēcijas kinofestivālu no Latvijas devās 19 gadīgā Paula Laurinoviča no Saldus, kuras blogus arī šobrīd iespējams lasīt kinoteātra mājas lapā: http://www.splendidpalace.lv/lv/blog.Share


– Drukāt dokumentu