Atpakaļ

Jaunumi

Psiholoģiskā kino seansi Splendid Palace

Šomēnes, no 5. Līdz 24.oktobrim, Latvijā notiek pirmās psiholoģijas dienas, kuru laikā paredzēti daudzveidīgi semināri, konferences, meistardarbnīcas, atvērtas lekcijas, bezmaksas konsultācijas un psiholoģiskā kino seansi. Pasākumi paredzēti gan psiholoģijas profesionāļiem, gan sabiedrībai kopumā. Psiholoģijas dienu organizēšanā iesaistījušās psihologu nevalstiskās organizācijas un augstskolas, kurās apgūstama psihologa izglītību.

Akcijas mērķis ir sekmēt atvērtu, radošu vidi profesionālai diskusijai un dziļākai izpratnei par psiholoģiju mūsdienās un informēt plašāku sabiedrību par psihologu darbu kopumā, tā specifiku, dažādām jomām un metodēm.

Psiholoģisko dienu ietvaros īpaša programma sagatavota arī kinoteātrī Splendid Palace. Pēc filmām psihologu vadītas diskusijas. Psiholoģiskā kino seansi:

 

7.10. JAUNAJĀ ZĀLĒ – „Mājā“ (Dans la maison), (2012) Fransuā Ozons. Diskusijas vadītājas - klīniskās psiholoģes Marija Ābeltiņa un Inese Ruka.

9.10. JAUNAJĀ ZĀLĒ - "Mammu, es Tevi mīlu" (2013) J.Nords. Diskusiju vadīs Svetlana Birjukova.
 

11.10. MAZAJĀ ZĀLĒ - „Antikrists“ (Antichrist), (2009), Lars fon Trīrs. Diskusiju vadīs psihoterapeits Māris Siliņš.
 

14.10. JAUNAJĀ ZĀLĒ – „Karaļa runa“ (King's speech), (2010),Toms Hūpers. Diskusiju vadītājas - psiholoģes Anna Plisko un Ineta Lazdāne.
 

16.10. JAUNAJĀ ZĀLĒ – „Bebrs“ (The Beaver), (2011), Džodija Fostere.  Diskusiju vadītājas - psihoterapeite Ginta Ratniece un kino vēstures un teorijas pētniece Krista Jākabsone.
 

17.10. JAUNAJĀ ZĀLĒ – „Zils ir vissiltākā krāsa. Adeles dzīve” (Adele's life. Blue is the Warmest Color), (2013), Abedlatif Kešišs. Diskusijas vadītāja - psiholoģe Diāna Zande.

 


Seansu sākums plkst. 18:30!

Ieeja ar kino biļeti

Ieeja: 3.00 Ls (4.27 EUR), skolēniem, studentiem un pensionāriem, uzrādot apliecību - 2.50 Ls (3.56 EUR).Share


– Drukāt dokumentu