Atpakaļ

Jaunumi

11-20/11 Raimonda Paula portretfilma "Zib mūža rats" sāk savu ceļu pie skatītājiem

No 11. līdz 20. novembrim kinoteātra Rīga/ Splendid Palace Velvju zālē ik dienu pulksten 16, 17, 18, 19 un 20, izņemot 17. novembri, kad seansi notiks tikai pulksten 16 un 17.

"Neparasti atklāta saruna ar Maestro. Šis darbs mani aizkustināja līdz asarām. Veiksme un prieks katram, kas to var baudīt." Tā filmu raksturo kinorežisors Jānis Streičs.

"Maestro ir kā tautasdziesma un aisbergs. Visi viņu zina, taču tā pa īstam pazīst tikai retais. Es noteikti neesmu viena no tiem retajiem, tāpēc man bija ārkārtīgi interesanti strādāt pie darba par viņu, sarunāties gan ar pašu Maestro, gan tiem, kas viņu pazīst labāk vai citādi nekā es. Kopā ar Gvido Skulti, Sandru Alksni, Normundu Deinātu, Klāvu Siliņu, Oskaru Domu un Andri Zemīti esam apkopojuši Maestro pārdomu, atmiņu, joku un vīziju zibšņus, kas ļauj kaut nedaudz dziļāk ielūkoties "aisberga" slēptajā daļā. Un, jo dziļāk ielūkojāmies šā komponista dvēselē, jo skaidrāk sapratām, ka vienlaikus ielūkojamies visas latviešu tautas dvēselē." Tā savas izjūtas apkopo Vija Beinerte, Raimonda Paula portretfilmas "Zib mūža rats" režisore.

Biļetes cena 2 Ls, skolēniem un pensionāriem 1 Ls.
Biļešu iepriekšpārdošana no 29. oktobra kinoteātra kasēs un www.bilesuparadize.lv.
Producents Ēriks Naļivaiko
© SIA Koncertmeistars, 2011

Interviju ar filmas režisori Viju Beinerti lasi: http://www.tvnet.lv/izklaide/kino/399005-vija_beinerte_ta_dulla_paula_del


Saistītā galerija


Share


– Drukāt dokumentu