Atpakaļ

Jaunumi

06/02 RMT Akadēmija – lekcija „Izglītība. LV. Variants”/ Roberts Ķīlis

6.februārī plkst.18:00 ar Latvijas Republikas Izglītības un zinātnes ministra, sociālantropologa, Rīgas Ekonomikas augstskolas asociētā profesora Roberta Ķīļa lekciju „Izglītība. LV. Variants” sāk regulārus lekciju un diskusiju formāta pasākumus ar vienojošo devīzi – „Kultūra – Izglītība - Zinātne”.

Roberta Ķīļa lekcijas tiešraide tiks nodrošināta www.diena.lv sadarbībā ar laikrakstu „Diena”.


RMT Akadēmija piedāvā unikālu iespēju reizi mēnesī visiem interesentiem tikties ar pieredzējušiem kultūras, izglītības un zinātnes profesionāļiem – profesoriem, māksliniekiem, žurnālistiem, mākslas zinātniekiem. Lekciju tēmas tiks izvēlētas saskaņā ar „Rīgas Mākslas Telpa” izstāžu koncepcijām.

RMT Akadēmija Rīgas pilsētas izstāžu zālē „Rīgas Mākslas Telpa” iecerēta kā demokrātiska sarunu vieta, lai informētu un izglītotu sabiedrību par aktuālām tēmām - tehnoloģiju attīstību, mākslas procesiem un virzieniem, pasaules modes novitātēm, kliedējot mītus, veicinot savstarpējo toleranci un izpratni par nezināmo un nesaprotamo.

Lekcijas klausītājiem papildus būs iespēja apskatīt četras izstāžu zālē „Rīgas Mākslas Telpa” iekārtotās izstādes – „Dienas gada balva fotogrāfijā 2012”, fotoizstādi, ko veidojuši skolēni ar īpašām vajadzībām PHOTOYOUTH projekta „Fotogrāfija jauniešiem. Fotogrāfijas mākslas pieejamība jauniešiem ar īpašām vajadzībām” ietvaros, D. Adamaite „Uzreiz”, Wilnis 2x. Vilnis Zābers (1963-1994).

Ieeja: nopērkot izstāžu apskates biļeti

Piesakoties uz lekciju  pa tālruni 22 028 534, lekcijas apmeklētāji iegūst iespēju noskatīties filmu „Splendid Palace” pēc savas izvēles par brīvu.

Vietu skaits ierobežots!Share


– Drukāt dokumentu