Atpakaļ

Jaunumi

Seanss senioriem - Lielās cerības

Šomēnes, 26.martā pl.13.00, kinoteātris Splendid Palace seniorus aicina uz Čārlza Dikensa slavenā mīlasstāsta „Lielās cerības” (Great Expectations) ekranizāciju. Filma jau guvusi panākumus daudzviet Eiropā, vairākas nedēļas noturoties skatītāko filmu galvgalī.

„Lielās cerības” notikumi risinās 19.gadsimta sākumā Londonā. Ar noslēpumaina labdara palīdzību nabadzīgais jauneklis Pips, kas uzaudzis bez vecākiem, negaidīti iekļūst Londonas smalkajās aprindās. Jaunajā džentlmeņa statusā viņš uzmeklē Estellu - daiļo bagātas ģimenes atvasi, ko iemīlējis vēl būdams mazs puika. Taču pagātne slēpj noslēpumus, kas var sagraut jauno cilvēku un visu, kas viņam dārgs...

Filmas režisors ir Maiks Nevells, galvenās lomas atveido Džeremijs Irvins, Holideja Greindžere, Ralfs Fainss un Helēna Bonema Kārtere.

Īpašu piedāvājumu senioriem 26.martā sagatavojis arī restorāns TINTO.

Senioru seansi kinoteātrī Splendid Palace notiks arī turpmāk – katra mēneša pēdējā otrdienā pl.13.00, kad visi cienījama vecuma kino baudītāji ir aicināti par zemākām cenām noskatīties kādu tā brīža aktuālu, kino repertuārā esošu mākslas filmu.

Filma „Lielās cerības” tiek rādīta angļu valodā ar subtitriem latviešu un krievu valodā.

Atbalsta: Europa Cinemas

Biļetes cena uz seansa filmām kinoteātra kasē – 2 lati.Share


– Drukāt dokumentu