Atpakaļ

Jaunumi

SKOLĒNU SEANSS AR RADOŠO GRUPU - BALTU CILTIS

24.maijā plkst. 12.00 filmas “Baltu ciltis” seanss skolu jaunatnei, pēc kura būs iespēja tikties ar filmas radošo komandu!

Kinoteātris „Splendid Palace” aicina Jūs kopā ar savu klasi apmeklēt filmu „Baltu ciltis” (“Pēdējie Eiropas pagāni”) par īpašu biļetes cenu – 4.50 EUR, skolotājam, pavadot skolēnu grupu uz kinoteātri, ieeja bez maksas.

Filma ir kvalitatīvi izglītojošs ceļvedis par 13.gadsimta baltu tautām, kas vēlāk izveidoja latviešu un lietuviešu nācijas. Filma radīsies priekšstatu par vēsturi pirms kristietības ienākšanas Latvijas teritorijā. Skatītājs tiks iepazīstināts ar dažādām baltu ciltīm, ar ko tās līdzinājās un atšķīrās no kaimiņu tautām– skandināviem, slāviem, ģermāņiem, somugriem.

13. gadsimts. Dāņu spiegs Larss nonāk seno baltu cilšu zemēs, kur piedalās reliģiskos rituālos, nežēlīgos sirojumos, noreibst vasaras saulgriežos, nonāk kuršu verdzībā un cīnās ar krustnešiem Saules kaujā... Cik daudz mēs zinām par to, kādas asinis plūst mūsu dzīslās? Kas īsti bija, kam ticēja un kā dzīvoja mūsu senči - pēdējie Eiropas pagāni? Brāļu Ābeļu vēsturiskā piedzīvojumu filma ”Baltu ciltis” apgāž mītus par baltiem kā zemnieku tautu, vedot skatītāju iepriekš neredzētā pagātnes ceļojumā!

Lai pieteikties uz seansu lūdzam aizpildīt pieteikuma formu: https://ej.uz/pieteikuma_24maijsShare


– Drukāt dokumentu