Atpakaļ

Jaunumi

SOĻI JERUZALEMĒ

Izraēla, 2013

Dokumentāla filma

Garums: 90 min

Kurators: Renen Schorr

Mākslinieciskie konsultanti: Yael Perlov, Dan Geva

Izstrāde: Einat Ohana

Režisori: David Perlov, Dan Geva, David Ofek, Nadav Lapid, Benjamin Freidenberg, Moran Ifergan, Yarden Karmin, Amichai Chasson and Elad Schwartz, Boaz Frankel and Yair Agmon, Nayef Hammoud and Yotam Kislev

Producents: The Sam Spiegel Film & TV School, Jeruzaleme

„Soļi Jeruzalemē” (Footsteps in Jerusalem) ir veltījums mūsdienu Izraēlas dokumentālā kino priekšgājējam, režisoram Deividam  Perlovam (David Perlov) un viņa 1963. gadā uzņemtajai filmai „Jeruzalemē” (In Jerusalem), kas tapusi dažus gadus pirms 1967. gada kara sašķeltajā pilsētā.

2013. gadā Renens Šors (Renen Schorr), Sam Spiegel Film & TV skolas direktors Jeruzalemē, 50 gadus pēc Perlova filmas, lūdza saviem studentiem uzņemt īsfilmas, iedvesmojoties no slavenā režisora. Tika izvēlētas deviņas studentu filmas, kuras, apvienojot ar 1963. gada Perlova oriģinālo darbu Jeruzalemē (In Jerusalem), veidoja jaunu filmu par pilsētu „Soļi Jeruzalemē” (Footsteps in Jerusalem), kas būtiski mainījusies ne tikai demogrāfiskajā un politiskajā, bet arī ekonomiskajā un kultūras aspektā.

12. decembrī, desmit gadus pēc Perlova nāves, filma tiks demonstrēta kā starptautisks seanss 50 dažādās vietās visā pasaulē, tostarp kinoteātrī „Splendid Palace”. 

Atbalsta: Europa Cinemas

Lielajā zālē: 12.12. seanss 18:30

Ieeja: 2.50 Ls (3.56 EUR), skolēniem, studentiem un pensionāriem - 2.00 Ls (2.85 EUR).

 Share


– Drukāt dokumentu