Atpakaļ

Jaunumi

Splendid Palace rādīs leģendāru rokgrupu koncertierakstus

Atklājot jauno sezonu, kinoteātris Splendid Palace saviem skatītājiem no nākamās nedēļas piedāvās nobaudīt vairākus izcilu rokgrupu koncertierakstus, kas savulaik pulcējuši neskaitāmu fanu tūkstošu pilnas arēnas visā pasaulē.

15.augustā pl.20.00 uz kino lielā ekrāna grupas „Queen” 1986.gada koncerta „Hungarian Rhapsody” ieraksts. Trīs gadus pirms Berlīnes mūra krišanas šis bija lielākais koncerts, kas jebkad noticis „Népstadion” stadionā, Budapeštā. Koncerts tika uzskatīts par tik nozīmīgu, ka tika pieņems lēmums apvienot valsts labāko kinooperatoru un tehniķu spēkus, lai to iemūžinātu.

22.augusta vakarā rokenrola ikonas „The Rolling Stones” filmā „Crossfire Hurricane”. Kinolentē dokumentēts grupas spožais ceļš panākumu un slavas zenītā veselu piecdesmit gadu garumā. Laikam līdzi ritošas intervijas, daudzpusīgs dzīvo uzstāšanos materiāls un jaunumu arhīvs piešķir filmai patiesi kinētisku auru un bez tabu pieeju.

29.augustā, atzīmējot britu mūziķa 25 gadu solokarjeru, šī gada martā ierakstītais Moriseja koncerts. Biļetes uz šo koncertu tika izpārdotas 12 sekunžu laikā! 5.septembrī „The Doors” koncerts „Live at the Bowl`68” – grupas vēsturiskā uzstāšanās atjaunotā HD versijā, kas ļaus baudīt mūziķu izcilo sniegumu, radot vēl nebijušu klātesamības efektu.

Noslēdzot koncertierakstu sēriju, 19.septembrī – „DEF LEPPARD VIVA HYSTERIA” 2013.gada koncertieraksts. Grupa var lepoties ar 100 miljonu pārdotiem albumiem. Koncerta programmā iekļautas arī dziesmas no grupas diska „Hysteria”, kas pasaulē pārdots 20 miljonu eksemplāros.

Koncertierakstu sākums pl.20.00, biļešu cena - 5 lati, ar kinoteātra DRAUGA karti lētāk!


Saistītā galerija


Share


– Drukāt dokumentu