Atpakaļ

Jaunumi

Aicinām uz Spožā KINO tārpiņa skolu!


Sestdien, 1.jūnijā pl.11.00 uz Splendid Palace aicināti jaunākie kinoskatītāji, lai kopā ar Spožo KINO tārpiņu mācītos veidot paši savu KINO!

Šī būs pēdējā nodarbība pirms došanās vasaras brīvdienās, tāpēc KINO tārpiņš visiem skoliņas dalībniekiem solās sagatavojis arī nelielu pārsteigumu :)

KINO tārpiņš ir gudrs un daudz pieredzējis. Tas tāpēc, ka viņa mājas ir tur, kur jau gandrīz simts gadus dzīvo KINO – kinoteātrī Splendid Palace. Viņš ir noskatījies vairākus tūkstošus filmu no visas pasaules un vislabāk zina, kā KINO top... 

Tagad KINO tārpiņam ir arī sava skola! Tajā varēsi uzzināt visu par multfilmām, ielūkoties to tapšanas noslēpumos, kā arī iemēģināt roku pats savas animācijas filmiņas scenārija rakstīšanā, varoņu zīmēšanā un filmēšanas procesā.

Tā ir lieliska iespēja jau tagad kļūt par KINO režisoru, mākslinieku un operatoru, piedzīvojot to maģisku brīdi, kad paša uzzīmētie varoņi uz ekrāna „atdzīvojas”! 

Tematiskie bērnu rīti ir jauns Splendid Palace projekts, kas tapis, atzīmējot kinoteātra 90.jubilejas gadu. Tas ilgs līdz gada beigām, kad uz lielā ekrāna notiks bērnu animētās filmas LIELĀ PIRMIZRĀDE, uz kuru noteikti aicināsim visus jaunos KINO režisorus un viņu vecākus.

Nodarbībā kopā ar spožo KINO tārpiņu apskatīsim, kā kolēģiem veicās ar multfilmas iepriekšējo sēriju veidošanu un profesionāla animatora virsvadībā ķersimies klāt animācijas filmas turpinājuma filmēšanai. 

Dalībnieku ieteicamais vecums: no 6 līdz 10 gadiem.

Nodarbības garums: 2 stundas. 

Ieejas maksa: 3 lati.

Biļetes pirms nodarbības vai iepriekš (ņemot vērā, ka vietu skaits ierobežots), var iegādāties kinoteātra „Splendid Palace” un www.bilesuserviss.lv kasēs.

 

Skaties, kā mums gāja pagājušajā reizē, bildes šeitShare


– Drukāt dokumentu