Atpakaļ

Jaunumi

STUDENTU SEANSĀ MARTĀ FILMAS „NIMFOMĀNE” PIRMIZRĀDE!

7.martā pl.20.30 kinoteātrī Splendid Palace (Elizabetes ielā 61) notiks jau otrais Studentu seanss, šoreiz piedāvājot lielisku IESPĒJU STUDENTIEM BŪT PIRMAJIEM, kas noskatās par gada KINO NOTIKUMU nodēvētās, visupasaules mediju un kritiķu daudz apspriestās un aprunātās, skandalozās Larsafon Trīra „Nimfomāne” 1.daļas pirmizrādi!

Biļetes cena uz Studentu seansiem Splendid Palace, uzrādot studentu apliecību– TIKAI 2 EUR. 

„Dāņu kino režisors Nr.1., kurš pats nekautrīgi uzskata, ka ir labākais Eiropā,Lars fon Trīrs, ar savu enerģētiku un, protams, jauno filmu „ Nimfomāne” sasniedzis arī mūs! Neceriet uz vieglu baudu kino zālē, jo Trīrs ir negants gan savos jokos, gan zemtekstos. Toties izcils psihologs un manipulators ar cilvēku instinktiem, bailēm un seksualitāti. Viņš rada emocionāli ietilpīgas lomas aktrisēm, kuras pēc filmas beigām vai nu viņu ienīst vai dievina un visu piedod. „Nimfomāne” viņš spēlējas ar jēdzienu pornogrāfija, bet pierāda, ka tas var izskatīties gan kā komēdija, gan kā naiva pasaka, gan kā eksistenciāla drāma. Visvairāk jau – pēdējais”, tā kinokritiķe Daira Āboliņa. 

Larss fon Trīrs, kurš ir arī filmas scenārija autors, „Nimfomānes" stāstu ietvēris divās daļās un astoņās nodaļās. Divdaļīgā drāma „Nimfomāne" ir noslēdzošais posms Trīra tā dēvētajā „Depresijas triloģijā" līdzās drāmām „Antikrists" un „Melanholija", kas veido sižetiski nesaistītu, taču noskaņas ziņā vienotu ciklu. Visās trijās filmās galvenās lomas tēlotāja ir Šarlote Geinsbūra. 

Drāmā „Nimfomāne", kurā netrūkst arī atklātu seksuālu ainu, Geinsbūras ekrāna partneri ir tādas zvaigznes kā Stelans Skarsgards, Šaija Labafs, Džeimijs Bells, Steisija Mārtina, Kristians Sleiters, Uma Tūrmane, Vilems Defo un citi. 

„Nimfomāne” pirmā daļa uz kinoekrāniem Latvijā - no 7.marta, otrāsdaļas pirmizrāde – 21.martā! 

Lieliska iespēja! Iegādājoties biļeti uz „Nimfomānes” pirmās daļas pirmizrādi 7.martā, skaties filmas otrās daļas pirmizrādi 21.martāSplendid Palace ar 50% atlaidi! 

Studentu seansa iesākumā kinokritiķes Dairas Āboliņas ievadvārdi, pēc filmas diskusija.

Ņemot vērā, ka vietu skaits zālē ierobežots, lūgums biļetes iegādāties savlaicīgi. Tās nopērkamas kinoteātra kasēs vai internetā –http://www.splendidpalace.lv/lv/movies/view/881 

Atbalsta: Europa Cinemas

Filma angļu valodā ar subtitriem latviešu un krievu valodā.

NB! Ievērojot filmas klasifikācijas indeksu (18+), informējam, ka iegādāties biļeti un apmeklēt filmu var persona, kura nav jaunāka par 18 gadiem.Share


– Drukāt dokumentu