Atpakaļ

Jaunumi

TANTIŅAS

Krievija, Latvija, 2013

Komēdija

Garums: 91 min.

Režisors: Aleksandrs Kananovičs

Lomās: Jola Saņko, Mirdza Martinsone, Ivars Kalniņš, Mihails Jefremovs, Kamiļs Larins, Natļja Šiškina, Alberts Filozovs, Tatjana Rudina, Jekaterina Vasiļejva u.c. 

Filmas "Tantiņas" varoņu dzīvē, kas ir vientulības, meklējumu un pārdzīvojumu pilna, negaidīti iebrāžas trīs eņģeļi, tās gan ir tantiņas - Vera, Nadja un Ļuba.

Kādā rītā tantiņas ierodas Rīgas klusā sirmgalvja-gleznotāja mājā un atnes līdz notikumu virpuli. Vienas dienas laikā viņas paspēj daudz. Vientulīgs pensionārs, kas iepriekš bija uz nāves slikšņa, pēkšņi iegūst ģimeni, sāk sportot un ceļot. Viņa mazmeita Maša, kuru gandrīz iekārdināja Latvijas kriminālā pasaulē ļaundaris, atrod savu īsto mīlestību (Nikolajs Jefremovs). Arābu šeihs, kas apmaldījas mūsu bezgalīgos sniega plašumos un mazliet nenonāca Rīgas banditu gruppējuma rokās (Ivars Kalniņš un Ņikita Jefremovs), noslēdz izdevīgu darījumu un iemīlas ugunīgajā skaistulē – “Purvciema karaliene”, ka viņa pati saka -pēc vārda Ļiļka. Romantiskie pagriezieni gaida arī citus filmas varoņus – perfektu universitātes kopmītņu vadītāju (Mirdza Martinsone), santehņiķi (Kamiļs Larins), mandarīnu pārdevēju (Mihails Jefremovs), kuri tā vai citādi piedalās vienas nelielas inteliģentas ģimenes dzīvē.


Šis ir stāsts par Brīnumu, kas gaida katru no mums Rīgas šaurajās ieliņās. Labestīgs humors, optimisms un lieliska aktieru spēle.


Pēc vairāk ka 15 gadu klusēšanas mūziku filmai uzrakstījis Raimonds Pauls.

Filma krievu valodā ar subtitriem latviešu valodā.

Ieeja: 4.50 EUR (3.16 Ls), skolēniem, studentiem un pensionāriem, uzrādot apliecību - 3.50 EUR (2.46 Ls). Share


– Drukāt dokumentu