Atpakaļ

Jaunumi

16/12 "The Art of Flight" - snovborda filma beidzot Rīgā

Piektdien, 16. decembrī, plkst 19.00 notiks filmas The Art of Flight pirmizrāde un bezmaksas seanss kinoteātrī “Splendid Palace” (kino “Rīga”) . The Art of Flight ir kas vairāk par snovborda filmu vai triku izlasi, tas ir īsts dabas un snovborda mākslas piedzīvojums. Šo filmu uz lielā ekrāna Latvijā varēs noskatīties tikai vienreiz, taču jau tagad filmas kopija legāli ielādējama itunes, arī oriģinālais filmas skaņu celiņš pieejams turpat, iespējams arī pasūtīt kolekcionāru DVD un Blu-ray versiju www.redbullshop.com un citur.

Uz filmas pirmizrādi vēlams ierasties savlaicīgi, jo pirmie, kas aizpildīs kinoteātra lielās zāles 402 vietas, arī tiks pie filmas skatīšanās. Pasākumam var reģistrēties The Art of Flight Facebook profilā, tajā būs pieejama gan jaunāka informācija par filmu, gan visiem reģistrētajiem līdz filmas pirmizrādei pienākas 20% atlaide dēļu sporta veidu veikalā “Port Manana”.

Filma The Art of Flight pasaules pirmizrādi piedzīvoja 7. septembrī Ņujorkā Beacon Theatre. Tāpat kā iepriekšējā snovbordista Trevisa Raisa filma That’s it, that’s all, ko Latvijā varēja redzēt 2009. gada janvārī, arī šī filma nav tikai snovbordistu audtitorijai orientēta, jo tas ir stāsts ar saviem varoņiem un, protams, krietnu devu action, jo neko mazāku no pasaules top snovbordista sagaidīt nebūtu pieklājīgi. Kopš iepriekšējās filmas viņš kopā ar pasaules labākajiem braucējiem divus gadus pavadīja mainot neiespējamo snovbordā par iespējamo.

Red Bull Media House sadarbībā ar Brain Farm Digital Cinema piedāvā Kurta Morgana filmu, kas filmēta ar labāko ekipējumu, daļa no kā speciāli veidota šim projektam. Treviss Raiss (Travis Rice) pats izvēlējās savus līdzgaitniekus šīs filmas “galvenajiem aktieriem”. Džons Džeksons (John Jackson), Marks Lanviks (Mark Landvik), Skotijs Lago (Scotty Lago), Nikolā Millers (Nicolas Muller), DCP, Džeiks Blauvelts (Jake Blauvelt), Pets Mūrs (Pat Moore), Džeremijs Džonss (Jeremy Jones). Piedalies viņu ceļojumā jaunās kalnu virsotnēs Čīlē, Aļaskā, Vaiomingā un citur un piedzīvosi ceļojumu uz dažām no attālākajām šīs zemes vietām, kur iespējams snovot.

Filmas treileri un vairāk par filmu vari redzēt www.redbull.lv un www.artofflightmovie.comShare


– Drukāt dokumentu