Atpakaļ

Jaunumi

VĀCU KINO KLUBS - KANIBĀLU LAIKS

26.martā plkst. 19:00 kino Splendid Palace Vācu kino klubs ar filmu "Kanibālu laiks" (2014).

Režisors: Johanness Nābers
Lomās: Devids Štrīzovs, Sebastians Blombergs, Katarina Šitlere

Trīs veiksmīgi biznesa konsultanti, kas kā globālā kapitālisma frontes karavīri apceļo pasaules industrijas metropoles, lai izpildītu spriedumus, kas citur pieņemti kā ekonomiski pamatoti. Tikpat distancēta, cik ērmīga groteska.

Ellerss un Nīderlenders ir biznesa konsultanti. Gadiem ilgi viņi braukā pa pasauli kā augsti atalgoti starptautiskā kapitālisma frontinieki, kuri taču vienmēr saglabā pamatīgu distanci no īstenības ‘tur ārā’, ko paši redz tikai kā putekļainus siluetus aiz savu kondicionēto luksusa viesnīcu logiem. Līdz šim abiem menedžeriem likās, ka viņi visu pārvalda. Taču pēkšņi viņiem nākas konfrontēties ar jaunu kolēģi, kurai jāaizstāj viņu vecais darbabiedrs Hellingers, kurš negaidīti veicis ‘krasu karjeras lēcienu’, kļūstot par kompānijas līdzīpašnieku. Taču tas ir tikai sākums šausmām, kas vēl tikai sekos: kāpēc šis Hellingers tieši tagad, tik neilgi pēc savas uzkāpšanas Olimpā, izmetas pa logu? Un ko nozīmē tās baumas par firmas naidīgu pārņemšanu? Nervi tiek sabeigti arvien vairāk.

Filma „Kanibālu laiks” ir tiklab distancēta, kā ērmīga groteska par kritienu no iedomības augstumiem līdz trūcības ēnu valstībai – un pa to laiku musulmaņu partizāni vēl arī ieņēmuši viesnīcu.

Filma vācu valodā; subtitri angļu valodā; sinhrons tulkojums latviešu valodā.

Ieejas maksa: 3.50 EUR

Organizē Goethe-Institut Riga sadarbībā ar kino Splendid Palace.

 

 Share


– Drukāt dokumentu