Atpakaļ

Jaunumi

„Vientuļā sala” iekļauta Maskavas kinofestivāla konkursa programmā

Festivāls notiks no 21. līdz 30.jūnijam, vairāku gadu garumā tā prezidents ir Krievijas režisors un aktieris Ņikita Mihalkovs.   

Maskavas kinofestivāls ir ierindojams pasaules vecāko kinofestivālu vidū un ietilpst A klases festivālu kategorijā līdzās Kannām, Berlīnei un Venēcijai.
    
 „Vientuļā sala” ir Igaunijas-Latvijas-Baltkrievijas kopražojums, ko producē „Studija F.O.R.M.A.” (ģimenes filmas „Ūdensbumba resnajam runcim” un „Mazie laupītāji”), sadarbībā ar Igaunijas filmu studiju „Lege Artis Film” un Baltkrievijas kino studiju „Belarusfiļm”.

„Vientuļās salas” režisors ir igaunis Pēters Simms (spēlfilma ”Labās rokas”). Plašajā trīs valstu aktieru kolektīvā Latviju pārstāv Andris Keišs, kura varonis Zigis stumj un pārvieto manevrēšanas lokomotīves. Situāciju saasina sirdslietas, jo Zigim patīk armijas drauga Ervīna (igaunis) civilsieva Vera (baltkrieviete).

Ekstrēmistes jaunietes lomā iejutusies pazīstamā igauņu dziedātāja un aktrise Lēna Kurmā, kura pārstāvējusi savu valsti arī Eirovīzijā. Savukārt mašīnists ir Juhans Ulfsaks - viņa tēvs gan dzīvē, gan šajā filmā ir slavenais igauņu aktieris Lembits Ulfsaks. Skatītāji filmā atpazīs pašmāju vilcienus un Šķirotavas apkaimi…

Vairāk informācijas: www.studioforma.lvShare


– Drukāt dokumentu