Calendar

M Tu W Th F S Su
28 29 30 31 1
KUR PALIKUSI BERNADETA?
15:30
SUŅI NEVALKĀ BIKSES
18:00
FILMAS "GAISMAS AUSMA" PIRMIZRĀDE
19:00
ZELTA CIMDS
20:15
2
KINO BĒRNIEM - JETIJS
12.00
NEMIRSTĪGIE
15:00
LIETAINA DIENA ŅUJORKĀ
16:30
ZELTA CIMDS
17:00
KUR PALIKUSI BERNADETA?
18:30
DŽOKERS
19:30
SUŅI NEVALKĀ BIKSES
20:45
3
MĪLESTĪBAS VECUMS
13:30
OĻEGS
15:30
NEKAS MŪS NEAPTURĒS
17:30
NEKAS MŪS NEAPTURĒS - ĪPAŠAIS SEANSS AR RADOŠO GRUPU
17:30
ODESA
18:00
DAUNTONAS ABATIJA
20:00
ZELTA CIMDS
20:30
4
MĪLESTĪBAS VECUMS
16:00
KUR PALIKUSI BERNADETA?
17:45
ZELTA CIMDS
18:00
DOKUMENTĀLĀ KINO PIRMDIENAS - Nemirstīgie
20:00
DŽOKERS
20:15
5
ODESA
15:30
Pētera Krilova arhīva maisa atvēršana
18:00
SUŅI NEVALKĀ BIKSES
18:15
ZELTA CIMDS
20:30
6
MĪLESTĪBAS VECUMS
15:30
LIETAINA DIENA ŅUJORKĀ
16:00
KUR PALIKUSI BERNADETA?
17:45
DŽOKERS
18:00
ZELTA CIMDS
20:00
SUŅI NEVALKĀ BIKSES
20:30
7
LIELAIS KRISTAPS 2019

LIELAIS KRISTAPS - Meklējot Mr. Kauliņu
18:00
LIELAIS KRISTAPS - Skābeklis / Oļegs
18:30
LIELAIS KRISTAPS - STUDENTU FILMU KONKURSS 1
20:00
8
LIELAIS KRISTAPS 2019

LIELAIS KRISTAPS - Putina liecinieki
18:00
LIELAIS KRISTAPS - ATKLĀŠANA - Dvēseļu putenis
19:30
LIELAIS KRISTAPS - STUDENTU FILMU KONKURSS 2
20:00
9
LIELAIS KRISTAPS 2019

LIELAIS KRISTAPS - Jēkabs, Mimmi un runājošie suņi
11:00
LIELAIS KRISTAPS - Sestā diena / Karote
12:00
LIELAIS KRISTAPS - Jelgava '94
13:00
LIELAIS KRISTAPS - 2018
14:30
LIELAIS KRISTAPS - Blakus
15:30
LIELAIS KRISTAPS - ĀRPUSKONKURSA PIRMIZRĀDE - Tēvi '88
16:00
LIELAIS KRISTAPS - PIRMIZRĀDE Nakts Pitfāls
17:30
LIELAIS KRISTAPS - ĀRPUSKONKURSA PIRMIZRĀDES - Afigenna / Meikots Īrijā
18:00
LIELAIS KRISTAPS - Sonāte
18:30
LIELAIS KRISTAPS - Nekas mūs neapturēs
20:00
LIELAIS KRISTAPS - STUDENTU FILMU KONKURSS 3
20:30
10
LIELAIS KRISTAPS 2019

LIELAIS KRISTAPS - Saule brauca debesīs
11:00
LIELAIS KRISTAPS - Dāvids un Goliāts / Inga dzird
12:00
LIELAIS KRISTAPS - Rīgas ceriņi / Projām
13:00
LIELAIS KRISTAPS - GODA SEANSS - Balva par mūža ieguldījumu filmu mākslā Varim Braslam
14:00
LIELAIS KRISTAPS - Spiegs, kurš mans tēvs
15:30
LIELAIS KRISTAPS - Koris. Diriģents. Kamēr…
16:00
LIELAIS KRISTAPS - 7 Miljardi Gadu pirms Pasaules Gala
18:00
LIELAIS KRISTAPS - ĀRPUSKONKURSA PIRMIZRĀDE - Jēzus rāda tev lielceļu
18:30
LIELAIS KRISTAPS - 1906
20:00
11
LIELAIS KRISTAPS 2019

SKOLAS SOMA - SKATIES PAŠMĀJU FILMAS KOPĀ AR KLASI!
10.30
LIELAIS KRISTAPS - ĀRPUSKONKURSA PIRMIZRĀDE - Latvijas kods. Latvija šodien 1
17:30
LIELAIS KRISTAPS - ĪPAŠAIS SEANSS - DVĒSEĻU PUTENIS
18:00
LIELAIS KRISTAPS - ĀRPUSKONKURSA PIRMIZRĀDE - Latvijas kods. Latvija šodien 2
19:00
12
LIELAIS KRISTAPS 2019

LIELAIS KRISTAPS - SEANSS SENIORIEM - Dvēseļu putenis
13:00
ZELTA CIMDS
15:30
DVĒSEĻU PUTENIS
18:00
Lielā Kristapa balvu pasniegšanas ceremonija
20:30
SĀPES UN SLAVA
20:45
13
SĀPES UN SLAVA
16:30
Šakira koncertā: „El Dorado” pasaules turneja
19.00
14
ZELTA CIMDS
20:00
15
SKOLAS SOMA - SKATIES PAŠMĀJU FILMAS KOPĀ AR KLASI!
12.00
KĀPĒC MĒS ESAM RADOŠI?
15:00
PROJĀM
16:00
DŽONA F. DONOVANA NĀVE UN DZĪVE
17:00
DVĒSEĻU PUTENIS - AR RADOŠO KOMANDU
18:00
DVĒSEĻU PUTENIS
18:00
LEMĀNA-`66: LIELAIS IZAICINĀJUMS
19:30
DVĒSEĻU PUTENIS
21:00
16
KINO BĒRNIEM - JETIJS
12.00
DVĒSEĻU PUTENIS
14:00
DVĒSEĻU PUTENIS
16:30
KĀPĒC MĒS ESAM RADOŠI?
19:00
INTERNATIONAL OCEAN FILM TOUR VOL.6
19:00
DŽONA F. DONOVANA NĀVE UN DZĪVE
20:45
17
DVĒSEĻU PUTENIS
13:00
PROJĀM
13:30
LEMĀNA-`66: LIELAIS IZAICINĀJUMS
15:00
SĀPES UN SLAVA
15:30
DVĒSEĻU PUTENIS
18:00
DŽONA F. DONOVANA NĀVE UN DZĪVE
18:30
ZELTA CIMDS
20:30
KĀPĒC MĒS ESAM RADOŠI?
20:45
18
DVĒSEĻU PUTENIS
10:30
KATRA DIENA SIMTGADĒ – GADALAIKI - ZIEMA
12:00
PROJĀM
13:00
KATRA DIENA SIMTGADĒ – GADALAIKI - PAVASARIS
14:00
KORIS. DIRIĢENTS. KAMĒR...
15:00
KATRA DIENA SIMTGADĒ – GADALAIKI - VASARA
16:00
KAROTE
17:00
KATRA DIENA SIMTGADĒ – GADALAIKI - RUDENS
18:00
DVĒSEĻU PUTENIS
18:30
DVĒSEĻU PUTENIS
21:00
19
SKOLAS SOMA - SKATIES PAŠMĀJU FILMAS KOPĀ AR KLASI!
10.30
SKOLAS SOMA - SKATIES PAŠMĀJU FILMAS KOPĀ AR KLASI!
10.30
DVĒSEĻU PUTENIS
10:30
DVĒSEĻU PUTENIS - AR RADOŠO KOMANDU
13.00
DVĒSEĻU PUTENIS
18:00
DŽONA F. DONOVANA NĀVE UN DZĪVE
20:00
LEMĀNA-`66: LIELAIS IZAICINĀJUMS
20:30
20
SKOLAS SOMA - SKATIES PAŠMĀJU FILMAS KOPĀ AR KLASI!
13.00
PROJĀM
16:30
DVĒSEĻU PUTENIS
18:15
KĀPĒC MĒS ESAM RADOŠI?
20:45
DVĒSEĻU PUTENIS
21:00
21
DVĒSEĻU PUTENIS
12:30
SKOLAS SOMA - SKATIES PAŠMĀJU FILMAS KOPĀ AR KLASI!
13.00
LEMĀNA-`66: LIELAIS IZAICINĀJUMS
15:00
DVĒSEĻU PUTENIS
16:00
PROJĀM
18:00
Depeche Mode: SPIRITS in the Forest
19.00
DVĒSEĻU PUTENIS
19:45
DVĒSEĻU PUTENIS
21:00
22
ZOMBI BĒRNS
23
KINO BĒRNIEM - JETIJS
12.00
STAND UP / Comedy Battle un Открытый микрофон на ТНТ zvaigznes Rīgā
19:00
24
GEPARDA DZIMŠANA
15:30
DVĒSEĻU PUTENIS - AR RADOŠO KOMANDU
18:00
DVĒSEĻU PUTENIS
18:00
25 26
SENIORU SEANSS - KUR PALIKUSI BERNADETA?
13:00
AVIS KINO VAKARI - DESMIT IZCILI CEĻOJUMI “Parīze, Teksasa"
19:00
27
SKOLAS SOMA - SKATIES PAŠMĀJU FILMAS KOPĀ AR KLASI!
13.30
28
AR KLASI UZ KINO! Īpašais „Spiegs, kurš mans tēvs“ seanss vidusskolēniem
29
UN TAD MĒS DEJOJĀM

REIZ ZIEMASSVĒTKOS

SKOLAS SOMA - SKATIES PAŠMĀJU FILMAS KOPĀ AR KLASI!
13.30
30
KINO BĒRNIEM - MOSLIJA SLEPENAIS SPĒKS
12.00
DMITRIJA BIKOVA LEKCIJA: KĀDĒĻ MUMS IR KLASISKĀ LITERATŪRA (pārcelts no 21.04.2019)
18.00
Comedy Latvia | Stand-up komēdija 'Tas Nav Nopietni'
20:00
1

Подписаться на новости

Вы подписаны на наши новости
Мы не смогли подписать вас на новостные

Новости

All news