КИНОТЕАТР SPLENDID PALACE
КИНО, КОНЦЕРТЫ И ВЫСТАВКИ

Calendar

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
28 29 30 31 1
VECTĒVS, KAS BĪSTAMĀKS PAR DATORU
15:30
PĒTERBURGA. TIKAI AR MĪLESTĪBU
16:00
VECTĒVS, KAS BĪSTAMĀKS PAR DATORU
17:30
TULPJU DRUDZIS
18:15
MADĀMA
19:30
PĒTERBURGA. TIKAI AR MĪLESTĪBU
20:30
2
VECTĒVS, KAS BĪSTAMĀKS PAR DATORU
13:30
VECTĒVS, KAS BĪSTAMĀKS PAR DATORU
15:30
Starptautiskais jaunā teātra festivāls "Homo Novus" - Izrāde "Aklais kino"
17:00
Ceļojums uz Itāliju
18:00
MADĀMA
18:00
PĒTERBURGA. TIKAI AR MĪLESTĪBU
19:30
STIKLA PILS
20:00
JAUNĪBA
20:30
3
VECTĒVS, KAS BĪSTAMĀKS PAR DATORU
13:30
STIKLA PILS
15:30
Starptautiskais jaunā teātra festivāls "Homo Novus" - Izrāde "Aklais kino"
17:00
PĒTERBURGA. TIKAI AR MĪLESTĪBU
18:00
VECTĒVS, KAS BĪSTAMĀKS PAR DATORU
19:30
MADĀMA
20:15
4
VECTĒVS, KAS BĪSTAMĀKS PAR DATORU
16:00
MADĀMA
16:15
ĀTRIE IGAUŅU PUIŠI
18:00
PĒTERBURGA. TIKAI AR MĪLESTĪBU
18:00
TULPJU DRUDZIS
18:15
MADĀMA
20:15
STIKLA PILS
20:30
DIŽAIS SKAISTUMS
20:30
5
VECTĒVS, KAS BĪSTAMĀKS PAR DATORU
16:00
MADĀMA
16:15
VECTĒVS, KAS BĪSTAMĀKS PAR DATORU
18:00
PĒTERBURGA. TIKAI AR MĪLESTĪBU
18:15
PĒTERBURGA. TIKAI AR MĪLESTĪBU
20:15
STIKLA PILS
20:30
6
PĒTERBURGA. TIKAI AR MĪLESTĪBU
15:45
TULPJU DRUDZIS
16:00
Ceļojums uz Itāliju
18:00
MADĀMA
18:00
VECTĒVS, KAS BĪSTAMĀKS PAR DATORU
18:15
STIKLA PILS
20:00
PĒTERBURGA. TIKAI AR MĪLESTĪBU
20:15
7
RIGA IFF PIRMIZRĀDE: Lidojošo mūku templis
19:00
8
RIGA IFF ATKLĀŠANA/OPENING: SOUND WE SEE
19:00
9
KIDS WEEKEND PIRMIZRĀDE: Bize un Neguļa
11:00
KIDS WEEKEND: Diena, kad mans tēvs pārvērtās par krūmu
13:30
RIGA IFF SELECTION: Stefans Cveigs, Ardievas Eiropai
15:30
KIDS WEEKEND: 213. istaba
16:00
NORDIC HIGHLIGHTS: Pilsonis Šains
18:00
RIGA IFF SELECTION: Safari
18:00
ARTDOCFEST RIGA: Pārāk brīvs cilvēks
20:30
NORDIC HIGHLIGHTS: Vīrs, vārdā Ūve
20:30
10
KIDS WEEKEND: Animācijas īsfilmas pašiem mazākajiem
11:00
KIDS WEEKEND: Mākoņpuika
13:30
NORDIC HIGHLIGHTS: Sāmu asinis
14:00
KIDS WEEKEND: Skaistule
16:00
RIGA IFF SELECTION: Ismaela rēgi
16:30
HOME MADE: Saltums
18:00
RIGA IFF SELECTION: Aritmija
19:00
ARTDOCFEST RIGA: Process: Krievijas valsts pret Oļegu Sencovu
20:30
RIGA IFF SELECTION: Es un Morgans
21:30
11
NORDIC HIGHLIGHTS: 1001 grams
16:00
ARTDOCFEST RIGA: Dokumentālo īsfilmu seanss
18:00
BEAST: Ārpus
19:00
ARTDOCFEST RIGA: Celš
20:30
RIGA IFF SELECTION: Nebeidzamā dzeja
21:30
12
BEAST: Nāru dziesma
16:00
ARTDOCFEST RIGA: Galvenā loma
18:00
RIGA IFF SELECTION: Sauc mani savā vārdā
19:00
ARTDOCFEST RIGA: Kailā dzīvība
20:30
RIGA IFF SELECTION: Safari
21:30
13
RIGA IFF COMPETITION: Lida
16:00
RIGA IFF COMPETITION: Novembris
18:00
RIGA IFF PIRMIZRĀDE: Pasaka par tukšo telpu
19:00
ARTDOCFEST RIGA: Oļega izvēle
20:30
RIGA IFF SELECTION: Lēdija Makbeta
21:30
14
RIGA IFF COMPETITION: Mīlestības sirds
16:00
RIGA IFF SELECTION: Cīsiņsuns
16:30
RIGA IFF COMPETITION: Mīlošā Pia
18:00
RIGA IFF PIRMIZRĀDE: Deju Laikmets
19:00
ARTDOCFEST RIGA: Sieviete un ledājs
20:30
RIGA IFF SELECTION: Manifests
21:30
15
RIGA IFF COMPETITION: Skats no balkona
16:00
NORDIC HIGHLIGHTS: Nopietnā spēle
16:30
RIGA IFF COMPETITION: Buržuāzijas aprindu suņa paškritika
18:00
HOME MADE: Lēnprātīgā
19:00
RIGA IFF COMPETITION: Vasarnieki
20:30
RIGA IFF SELECTION: Tom of Finland
22:00
16
RIGA IFF COMPETITION: Drānas paradīzei
13:30
NORDIC HIGHLIGHTS: Vīrs, vārdā Ūve
14:00
RIGA IFF COMPETITION: Samurajs Rauni
16:00
RIGA IFF SELECTION: Par miesu un dvēseli
16:30
RIGA IFF COMPETITION: Novembris
18:00
RIGA IFF SELECTION: Es un Morgans
19:00
RIGA IFF SELECTION: Ismaela rēgi
21:30
17
NORDIC HIGHLIGHTS: Kaisas apburtais mežs
13:30
NORDIC HIGHLIGHTS: Sirdsakmens
14:00
SHORT RIGA: AWARDED
16:00
NORDIC HIGHLIGHTS: Cerības otra puse
16:30
NORDIC HIGHLIGHTS: Sāmu asinis
18:00
RIGA IFF SELECTION: Telma
19:00
RIGA IFF SELECTION: Cīsiņsuns
20:30
RIGA IFF SELECTION: Nebeidzamā dzeja
21:30
18
MADĀMA
16:00
VECTĒVS, KAS BĪSTAMĀKS PAR DATORU
16:15
PIEVILTIE
18:00
TULPJU DRUDZIS
18:15
Ceļojums uz Itāliju
18:30
PIEVILTIE
20:00
STIKLA PILS
20:30
Ma Ma
20:30
19
PIEVILTIE
16:00
VECTĒVS, KAS BĪSTAMĀKS PAR DATORU
16:15
PIEVILTIE
18:00
STIKLA PILS
18:15
MADĀMA
20:00
TULPJU DRUDZIS
20:45
20
VECTĒVS, KAS BĪSTAMĀKS PAR DATORU
16:00
MADĀMA
16:15
PIEVILTIE
18:00
MADĀMA
18:15
TULPJU DRUDZIS
20:00
PIEVILTIE
20:00
21
FESTIVĀLS "BALTIJAS PĒRLE"

MĪLOŠAIS VINSENTS / ЛЮБЯЩИЙ ВИНСЕНТ
17:00
Limjēri! Un sākas piedzīvojums...Tjerī Fremo ievadvārdi
18:30
FRANKA: HAOSS UN RADĪŠANA / ФРАНКА: ХАОС И СОЗИДАНИЕ
19:00
DEIVIDS LINČS: MĀKSLAS DZĪVE / ДЭВИД ЛИНЧ: ЖИЗНЬ КАК ИСКУССТВО
20:40
NO DZIESMAS UZ DZIESMU / ОТ ПЕСНИ К ПЕСНЕ
21:00
22
FESTIVĀLS "BALTIJAS PĒRLE"

SEZĀNS UN ES / СЕЗАНН И Я
16:45
KAĶI LIELPILSĒTĀ / КОТЫ В БОЛЬШОМ ГОРОДЕ
17:00
CIENĪGS PRETINIEKS / ДОСТОЙНЫЙ СОПЕРНИК
18:40
MODES BALLE / БАЛ ВЫСОКОЙ МОДЫ
19:00
LAIMĪGAS BEIGAS / СЧАСТЛИВЫЙ КОНЕЦ
21:00
SAVIESĪGS VAKARS / ВЕЧЕРИНКА
21:00
23
FESTIVĀLS "BALTIJAS PĒRLE"

BEZDELĪGAS UN AMAZONES / ЛАСТОЧКИ И АМАЗОНКИ
12:15
AUGSTĀS MODES ZELTA LAIKMETS / ЗОЛОТОЙ ВЕК ВЫСОКОЙ МОДЫ
13:30
DALIDA / ДАЛИДA
14:30
POLĪNA. DZĪVES DEJA / ПОЛИНА.ТАНЕЦ ЖИЗНИ
14:40
RODĒNS / РОДЕН
16:45
Radošā tikšanās ar Andreju Zvjagincevu un Filmas NEMĪLESTĪBA pirmizrāde
17:00
NĪLZIRGS / БЕГЕМОТ
19:00
KVADRĀTS / КВАДРАТ
20:30
NORMANS: VEIKSMES STRATĒĢIJA / НОРМАН: СТРАТЕГИЯ УСПЕХА
20:45
24
FESTIVĀLS "BALTIJAS PĒRLE"

Radošā tikšanās ar Andreju Zvjagincevu un Filma NEMĪLESTĪBA
12:30
MODES BALLE / БАЛ ВЫСОКОЙ МОДЫ
13:00
BEZGALĪBA / БЕСКОНЕЧНОСТЬ
14:40
ATSALDĒTA KARPA / КАРП ОТМОРОЖЕННЫЙ
15:45
GODĀRS. BAISAIS / ГОДАР. УСТРАШАЮЩИЙ / GODARD. REDOUBTABLE
16:50
TO ZVAIGŽŅU STUNDA / ИХ ЗВЁЗДНЫЙ ЧАС
18:30
CITA SIEVIETE / ДРУГАЯ ЖЕНЩИНА
18:45
BEIGU PRIEKŠNOJAUTA / ПРЕДЧУВСТВИЕ КОНЦА
20:45
AIZ KRAUJAS RUDZU LAUKĀ / ЗА ПРОПАСТЬЮ ВО РЖИ
21:00
25
FESTIVĀLS "BALTIJAS PĒRLE"

MANOLO: ZĒNS, KAS DARINĀJA APAVUS ĶIRZAKĀM / MANOLO : МАЛЬЧИК, КОТОРЫЙ ДЕЛАЛ ОБУВЬ ДЛЯ ЯЩЕРИЦ
17:15
KAĶI LIELPILSĒTĀ / КОТЫ В БОЛЬШОМ ГОРОДЕ
17:20
AIZ KRAUJAS RUDZU LAUKĀ / ЗА ПРОПАСТЬЮ ВО РЖИ
19:00
GOGĒNS. CEĻOJUMS UZ TAITI / ГОГЕН. ПУТЕШЕСТВИЕ НА ТАИТИ
19:00
MĪLOŠAIS VINSENTS / ЛЮБЯЩИЙ ВИНСЕНТ
21:00
SAVIESĪGS VAKARS / ВЕЧЕРИНКА
21:00
26
FESTIVĀLS "BALTIJAS PĒRLE"

SENIORU SEANSS - MADĀMA
13:00
NEMĪLESTĪBA / НЕЛЮБОВЬ
16:30
MĪLOŠAIS VINSENTS / ЛЮБЯЩИЙ ВИНСЕНТ
17:00
SEZĀNS UN ES / СЕЗАНН И Я
18:45
BEZGALĪBA / БЕСКОНЕЧНОСТЬ
18:50
SAVIESĪGS VAKARS / ВЕЧЕРИНКА
21:00
NORMANS: VEIKSMES STRATĒĢIJA / НОРМАН: СТРАТЕГИЯ УСПЕХА
21:00
27
FESTIVĀLS "BALTIJAS PĒRLE"

ATSALDĒTA KARPA / КАРП ОТМОРОЖЕННЫЙ
17:00
FRANKA: HAOSS UN RADĪŠANA / ФРАНКА: ХАОС И СОЗИДАНИЕ
17:10
NĪLZIRGS / БЕГЕМОТ
18:45
GOGĒNS. CEĻOJUMS UZ TAITI / ГОГЕН. ПУТЕШЕСТВИЕ НА ТАИТИ
19:00
NEMĪLESTĪBA / НЕЛЮБОВЬ
20:30
NO DZIESMAS UZ DZIESMU / ОТ ПЕСНИ К ПЕСНЕ
21:00
28
FESTIVĀLS "BALTIJAS PĒRLE"

AUGSTĀS MODES ZELTA LAIKMETS / ЗОЛОТОЙ ВЕК ВЫСОКОЙ МОДЫ
16:00
SEZĀNS UN ES / СЕЗАНН И Я
17:10
SAVIESĪGS VAKARS / ВЕЧЕРИНКА
17:15
NEMĪLESTĪBA / НЕЛЮБОВЬ
18:45
VĀCU KINO KLUBS – ALKI ALKI
19:00
MODES BALLE / БАЛ ВЫСОКОЙ МОДЫ
19:20
BEIGU PRIEKŠNOJAUTA / ПРЕДЧУВСТВИЕ КОНЦА
21:00
LAIMĪGAS BEIGAS / СЧАСТЛИВЫЙ КОНЕЦ
21:00
29 30
STEFANS CVEIGS: ARDIEVAS EIROPAI

PIRMDZIMTAIS

CEĻOJUMS UZ SPĀNIJU

MĀT!

CITA SIEVIETE

FADO. Marko Rodrigess
19:00
1

Подписаться на новости

Вы подписаны на наши новости
Мы не смогли подписать вас на новостные

Новости

Отменен спектакль «Секс, брак и развод по-американски» 1 декабря в Splendid Palace .

В связи с повсеместным переносом спектаклей, вызванным трауром в стране, в графиках артистов произошли существенные изменения и мы вынуждены отменить спектакль «Секс, брак и развод по-американски» 1 декабря в Splendid Palace.
All news