lv en
Golden Globe weekend – kino balvas Zelta globuss gaidīšanas svētki tavās mājās!

23.02.21

Splendid Palace piedāvā PIRMS-PIRMIZRĀDES īpašos seansus divām izcilām, “Zelta globusam” nominētām filmām, kas šogad izpelnījušās daudz uzslavu no profesionāļiem, kritiķiem un festivālu skatēs guvušas publikas atsaucību.

Kamēr Amerika prominences gatavojas ceremonijai, balvām Zelta globuss izvirzītie kinematogrāfisti gatavo situācijai atbilstošas pateicības runas, Tev ir iespēja  piedalīties virtuāli un noskatīties nominētās filmas!

Divās nedēļas nogalēs 26.02. – 28.02. un 05.03. – 07.03. divas pirms-pirmizrādes:

BIĻETES CENA: 4.00 EUR. PIEEJAMAS ŠEIT. 

Kā rakstīts “Zelta globuss” nomināciju profilā - fināla spēlē piedalās (on top of his game) perstižajai balvai 6. reizi 60 gadus ilgajā kino karjerā Zelta globusam izvirzīts aktieris Sers Entonijs Hopkins (Anthony Hopkins) par galveno lomu dramēdijā Tēvs (The Father). Skaudrs stāsts, ko caurvij humors par pašcieņas pilnu novecošanu. Filma “Tēvs” ir franču dramaturga un scenārista Floriana Zellera (Florian Zeller) debija kino režijā. Filmas pamatā ir tāda paša nosaukuma Floriana Zellera luga, kura uz teātru skatuvēm iestudēta daudzviet pasaulē, tostarp Latvijā. Filma izvirzīta Zelta globusam kā gada labākā filma, labākais scenārijs un nominācijai par otrā plāna aktrises darbu izvirzīta aktrise Olīvija Kolmane (Olivia Colman).

Ļoti lielas izredzes savu trešo Zelta Globusu saņemt  kategorijā labā ārzemju filmu ir dāņu režisoram Tomasam Vinterbergam (Thomas Vinterberg) par filmu “Vēl pa mēriņam”(Another Round), kurš  iepriekš bijis nominēts šai balvai jau divas reizes par savām filmām “ Svinības”(Festen) un Medības (Hant). Tomasa Vinterberga filma “Vēl pa mēriņam”  šogad jau saņēmusi balvu birumu Eiropas Kino akadēmijas ceremonijā, pagājušā gada rudenī tikusi godināta kā 2020. gada labākā filma, par gada aktieri pasludinot Madu Mikelsenu (Mad Mikkelsen). Skumjā komēdija par četriem draugiem, kuri eksperimentē ar alkohola daudzumu asinīs un tam atbilstošu laimes izjūtu… Filma saņēmusi pasaulē jau 32 apbalvojumus un tai  šogad prognozē arī Amerikas kinoakadēmijas Oskaru.

“Golden Globes”|”Zelta globuss” laureāti tiks paziņoti 28. februārī.

Sīkāk par filmām šeit. 

BIĻETES PIEEJAMAS ŠEIT. 

Citas aktualitātes
Starptautiskā dokumentālā kino festivāla Artdocfest/Rīga paziņojums par festivāla norisi
08.02.21

Pirmais starptautiskais dokumentālā kino festivāls Artdocfest/Rīga ir sagaidījis pavasari un izziņo savus 2021. gada norises datumus: 28. aprīlis - 3. maijs.

Vairāk
Operas "Aīda" tiešraide no Bastīlijas operas tiek atcelta
05.02.21

Ņemot vērā valstī esošo epidemioloģisko situāciju, operas "Aīda" tiešraide no Bastīlijas operas tiek atcelta.

 

 

Vairāk
Plānotie seansi un ekskursijas kinoteātrī tiek pārcelti uz vēlāku laiku
04.01.21

Ņemot vērā visā valsts teritorijā izsludinātās ārkārtējās situācijas stāvokļa pagarināšanu līdz 2021. gada 6. aprīlim kinoteātris "Splendid Palace" visus decembrī plānotos kino repertuāra seansus pārceļ uz vēlāku laiku. Kā arī tiek atcelti plānotie Privātie seansi un Ekskursijas kinoteātrī.

Vairāk
Fotosesija greznajās kinoteātra telpās
08.12.20

Rīko fotosesiju kinoteātra “Splendid Palace” krāšņajās un izsmalcinātajās telpās, radot šarmantus un elegantus foto.

Vairāk
Privāts kinoseanss
08.12.20

Visa kino zāle jums vieniem? Saki, ka tas nav iespējams? Ir!

Vairāk
Nāc un izzini kinoteātri "Splendid Palace"!
08.12.20

Iepazīsti kino “Splendid Palace” unikālās ēkas vēstures nianses un neparastās, krāšņās neorokoko stilā veidotās telpas, kas glabā ne vienu vien leģendu un stāstu par aizraujošiem notikumiem gandrīz simts gadu ilgajā kinoteātra pagātnē!

Vairāk