Kino

Atpakaļ

Depeche Mode: SPIRITS in the Forest

Lielā zāle

Depeche Mode: SPIRITS in the Forest
ASV, 2019
Koncerts
Garums: 95 min.
Režisors: Anton Corbijn

Pasaules turnejas „Global Spirit Tour” laikā 2017. un 2018. gadā „Depeche Mode” sniedza 115 koncertus vairāk nekā 3 miljoniem sava talanta cienītāju visā pasaulē. Jauno, vizuāli pārsteidzošo filmu uzņēmis izcilais režisors Antons Korbīns (Anton Corbijn), kuru ar „Depeche Mode” vieno ilgstoša mākslinieciska sadarbība. Filmā iemūžināti enerģijas pārpilnie un skatuviski krāšņie brīži no grupas koncertiem turnejas laikā, kā arī spilgti parādīts, kā „Depeche Mode” mūzika un koncerti savijas ar grupas fanu dzīvi.

 Filmā ietvertais dziļi emocionālais vēstījums par sešiem kvēliem „Depeche Mode” faniem atklāj ne vien to, kā un kāpēc grupas muzikālās karjeras laikā vairojās tās popularitāte un ietekme, bet arī ataino mūzikas neticamo spēku – tā spēj vienot cilvēkus, palīdz tiem pārvarēt grūtības un izveidot savstarpējas saiknes, neskatoties uz valodas, dzīvesvietas, dzimuma, vecuma un citu apstākļu radītām atšķirībām.

 Lieliski uzņemta un prasmīgi samontēta, filma „Depeche Mode: SPIRITS in the Forest” nav vienkārši koncertfilma. Aizraujoši fragmenti no turnejas „Global Spirit Tour” noslēguma koncertiem slavenajā Berlīnes Waldbühne („Meža skatuvē”) mijas ar dvēseliski atklātiem dokumentāliem kadriem, kas uzņemti grupas fanu dzimtajās pilsētās dažādās pasaules malās.

Koncertfilma angļu valodā.

Vecuma ierobežojums: 12+

Ieeja: 15.00 EUR, skolēniem, studentiem un pensionāriem, uzrādot apliecību - 10.00 EUR!

– Drukāt dokumentu