Atpakaļ

Jaunumi

27 times cinema - brauciens uz Venēcijas filmu festivālu!

PIESAKIES LĪDZ 5. jūnijam.

Vai vēlies braukt uz Venēcijas filmu festivālu?

Ja esi 18 – 25 gadus jauns, esi aizrautīgs kino skatītājs, mīli Eiropas kino un proti savas sajūtas par un ap redzēto ietērpt vārdos, tad šī ir iespēja tieši TEV!

Europa Cinemas meklē 27 jauniešus no visas Eiropas, kuri vēlas doties uz Venēcijas filmu festivālu, lai kļūtu par jauniešu žūrijas locekļiem. No katras Eiropas Savienības valsts tiks izvēlēts viens dalībnieks.

Uzvarētājs iegūs galveno balvu – pilnībā apmaksātu ceļazīmi uz Venēcijas kinofestivālu un unikālu iespēju klātienē izbaudīt pasaulē vecākā kinofestivāla atmosfēru, īpašās meistarklasēs tikties ar pasaulē pazīstamiem režisoriem un producentiem, baudīt filmu programmu, kā arī kopā ar atzītiem kino ekspertiem diskutēt par tajā redzēto.

Prasības dalībniekiem
Saskaņā ar Europe Cinemas noteikumiem, konkursa dalībniekiem:

  • jābūt vecumā no 18 līdz 25 gadiem;
  •  teicami jāpārvalda angļu valoda – gan rakstiski, gan mutiski;
  • jāmāk formulēt savu viedokli un labi izteikties, lai varētu gatavot īsrecenzijas par filmām un piedalīties diskusijās.
  •  jābūt aktīvām vai nu Facebook, Instagram, Youtube, Snapchat,
  • jābūt spējīgam veidot vai nu podkāstus, emuārus/blogus vai jābūt spējīgam video rediģēšanā, fotografēšanā un/vai citos saziņas rīkos, kas varētu palīdzēt veidot komunikācijas kampaņu

Kas jādara?

Līdz 8. maijam

•    Jāiesniedz angļu valodā aizpildīta PIETEIKUMA FORMA;
•    Jāiesūta VIDEO SELFIJS angļu valodā (ne garāks par 30 sekundēm). Video ierakstā jābūt minētam jūsu vārdam, pilsētai, valstij, video paskaidro, kādēļ tev patīk kino. Sāc savu video ar teikumu....“Priekš manis/man kino nozīmē….”

Video jābūt labā tehniskā kvalitātē ar labu skaņu. Esi radošs savā pieejā.

Aizpildītu pieteikuma formu angļu valodā un video konkursa dalībniekiem jāsūta elektroniski uz e-pastu:  

Par Venēcijas kinofestivālu
Ja Europa Cinemas Jūs izvēlēsies dalībai Venēcijas kinofestivāla jauniešu žūrijā, jums tiks apmaksāta nokļūšana līdz Venēcijai un atpakaļ, kā arī nodrošināta mājvieta uz Lido salas, kur norisinās ikgadējais Venēcijas kinofestivāls. Jums tiks izsniegta arī festivāla akreditācijas karte.
Dalībniekiem jābūt festivālā no 1. līdz 13. septembrim jāpiedalās žūrijas aktivitātēs, jāredz visas filmas, kas tiek prezentētas Venēcijas dienu un LUX kino balvas 2019 programmas ietvaros. Dalībniekiem ir jāpiedalās sarunās ar filmu veidotājiem un citiem viesiem, jāpublicē ieraksti Europa Cinemas sociālo tīklu lapās, kā arī jābūt aktīviem LUX kino balvas vēstniekiem savā valstī pēc Venēcijas kinofestivāla.


 

 Share


– Drukāt dokumentu